9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Краматорська компанія збудує 22 вітрогенератори

У 2019 році Краматорський «Фурлендер Віндтехнолоджі» планує побудувати 7 вітротурбін потужністю 3,5 МВт та 15-20 вітротурбін потужністю 4,5-4,8 МВт.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на EcoTown.

Крім того керівництво заводу повідомило про початок виробництва вітротурбін потужністю 4,5-4,8 МВт, які раніше в Україні не вироблялися і не встановлювались. 

Нові ВЕУ вироблятимуть 15-17 млн кВт-год електроенергії у рік. За нашими розрахунками, турбіни серії 4х будуть більш цікавими для інвестора і ми розраховуємо, що вони стануть більш рентабельними, – розповідає перший заступник генерального директора управляючої компанії «Вітряні парки України»  Андрій Сергієнко

На даний момент підприємство імпортує всі високотехнологічні та складні деталі, таки як редуктори, трансформатори та електроніка. На самому ж заводі виробляється рама, вали, частково електроніка та інші частини. Також на підприємстві виконують багато операцій з переробки, зборки та тестування.

2018 рік був перехідним, ми завершили плановий монтаж турбін потужністю 3,0-3,3 МВт – загалом встановили 15 МВт, а на 2019 році на 2019 рік сформували певний портфель замовлень – плануємо ввести в експлуатацію вітроенергетичні установки загальною потужністю 90-100 МВт, – каже Андрій Сергієнко.

В процесі виробництва використовується багато комплектуючих та матеріалів українських виробників. Підприємство співпрацює з краматорськими заводами. Серед партнерів українські перевізники, виробники металу, також працюють з українськими цементними підприємствами, з заводом «Південкабель» та «Запоріжтрансформатор»

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають