9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

КП “Одесміськелектротранс” закупить ще 5 трамвайних корпусів за 22 млн грн

КП “Одесміськелектротранс” проводить процедуру закупівлі в системі Prozorro п’яти частково низькопольних трамвайних корпусів за 22 мільйони гривень – по 4,4 мільйона за кожен.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Южный Курьер.

КП “Одесміськелектротранс” має намір купити 5 трамвайних кузовів за 22 мільйони гривень. Про це свідчать дані тендера опубліковані на порталі публічних держзакупівель Prozorro. Сам тендер був оголошений 25 липня, а 5 вересня в ньому завершився прийом заявок. На тендері мають намір витратити 22 мільйони гривень, що дає ціну в 4,4 млн. За один корпус.

Учасниками стали київські фірми “Політехносервіс” і “Київський завод електротранспорту”. Цікаво, що “Політехносервіс” до цього вигравав два тендери на поставку 5 корпусів кожен, а також поставив найперший корпус, куплений ще в 2015 році. Остання закупівля 5 корпусів в нинішньому році при початковій ціні в 4,35 млн. В процесі торгів подешевшала до 4,396 млн.

Відповідно до тендерної документації, компанія-переможець повинна поставити 5 трамвайних кузовів з частково низьким рівнем підлоги і електронної транзисторних-імпульсною системою управління тяговим електроприводом.

Вони повинні бути виготовлені не раніше 2016 року, рівень низької підлоги не менше 30%, мати загальну пасажиромісткість не менше 145 чоловік і 26 пасажирських сидінь. Термін експлуатації повинен бути не менше 16 років. По суті, ці корпусу ідентичні тим, які вже були закуплені в 2015-2017 рр. в кількості 11 штук. Однак, як раніше анонсував директор КП “Одесміськелектротранс” Дмитро манірно, нинішні 5 одиниць повинні мати змінений дизайн передньої і задньої частини.

Тендер знаходиться на стадії розкриття учасників. Початок проведення торгів заплановано на 11 жовтня поточного року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають