9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

«Корум Світло шахтаря» виготовив очисний комбайн для шахти ДТЕК Павлоградвугілля

Очисний комбайн КА200, виготовлений машинобудівниками Corum, запрацював на шахті імені Героїв космосу, ДТЕК Павлоградвугілля.

На найближчі сім місяців він гарантовано забезпечить шахтарів роботою, допомагаючи їм здобути півмільйона тонн вугілля з нової лави №958. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

КА200 по праву вважається кращим другом шахтарів: лише за останні три роки на заводі «Корум Світло шахтаря» випущено 20 таких машин. Основні місця трудової дислокації комбайна – шахти ДТЕК Павлоградвугілля: «Благодатна», «Самарська», «Ювілейна». Тепер цей успішний здобувач підкорюватиме вугільні горизонти і на шахті імені Героїв космосу.

Комбайн КА200 займає особливе становище в лінійці очисного обладнання Corum, користуючись стабільним попитом у шахтарів, – коментує директор з виробництва Corum Group Олександр Дятлов. – За цей час ми значно модернізували комбайн, зробили його ще більш ефективним. Постійна робота над поліпшенням КА200 дозволяє йому як і раніше залишатися в одному ряді з високопродуктивними новинками останнього покоління.

Машина призначена для виїмки вугілля в забоях пологих і похилих пластів потужністю 0,8-1,25 м. Оснащена виконавчим органом барабанного типу, який характеризується низькими енерговитратами при різанні. Ще одна перевага – незначна присечки бічних порід, що дозволяє добувати максимально чисте вугілля.

Не дивно, що саме КА200 гірники ШУ імені Героїв космосу довірили відпрацювання цінного палива на 958-й лаві. Планується видобувати близько 2750 тонн вугілля на добу. Цьому показнику повинні сприяти хороші гірничо-геологічні умови і рівень оснащення очисного забою. Якісне та надійне обладнання – а КА200 перевірений успішним досвідом експлуатації – це запорука безперебійної роботи лави, виконання планових показників видобутку та стабільного заробітку шахтарів.

Щоб уникнути втрати вугілля за виконавчим органом, машинобудівники Corum додатково забезпечили КА200 підгребними пристроями, а для кращого пилоподавлення – мультифорсунками Lechler з більш якісним зрошенням при менших витратах води. Крім комбайна, лавний комплекс включає в себе також капітально відремонтований Corum скребковий конвеєр СП251.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають