9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 17 Червня, 2021

«Корум Світло шахтаря» виготовив очисний комбайн для шахти ДТЕК Павлоградвугілля

 • Очисний комбайн КА200, виготовлений машинобудівниками Corum, запрацював на шахті імені Героїв космосу, ДТЕК Павлоградвугілля.

  На найближчі сім місяців він гарантовано забезпечить шахтарів роботою, допомагаючи їм здобути півмільйона тонн вугілля з нової лави №958. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

  КА200 по праву вважається кращим другом шахтарів: лише за останні три роки на заводі «Корум Світло шахтаря» випущено 20 таких машин. Основні місця трудової дислокації комбайна – шахти ДТЕК Павлоградвугілля: «Благодатна», «Самарська», «Ювілейна». Тепер цей успішний здобувач підкорюватиме вугільні горизонти і на шахті імені Героїв космосу.

  Комбайн КА200 займає особливе становище в лінійці очисного обладнання Corum, користуючись стабільним попитом у шахтарів, – коментує директор з виробництва Corum Group Олександр Дятлов. – За цей час ми значно модернізували комбайн, зробили його ще більш ефективним. Постійна робота над поліпшенням КА200 дозволяє йому як і раніше залишатися в одному ряді з високопродуктивними новинками останнього покоління.

  Машина призначена для виїмки вугілля в забоях пологих і похилих пластів потужністю 0,8-1,25 м. Оснащена виконавчим органом барабанного типу, який характеризується низькими енерговитратами при різанні. Ще одна перевага – незначна присечки бічних порід, що дозволяє добувати максимально чисте вугілля.

  Не дивно, що саме КА200 гірники ШУ імені Героїв космосу довірили відпрацювання цінного палива на 958-й лаві. Планується видобувати близько 2750 тонн вугілля на добу. Цьому показнику повинні сприяти хороші гірничо-геологічні умови і рівень оснащення очисного забою. Якісне та надійне обладнання – а КА200 перевірений успішним досвідом експлуатації – це запорука безперебійної роботи лави, виконання планових показників видобутку та стабільного заробітку шахтарів.

  Щоб уникнути втрати вугілля за виконавчим органом, машинобудівники Corum додатково забезпечили КА200 підгребними пристроями, а для кращого пилоподавлення – мультифорсунками Lechler з більш якісним зрошенням при менших витратах води. Крім комбайна, лавний комплекс включає в себе також капітально відремонтований Corum скребковий конвеєр СП251.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні працюють над створенням уламково-фугасного снаряда для артилерійських систем «Гіацинт»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» працює над кінетичним уламково-фугасним снарядом КОФС-152 до 152-мм артилерійських систем «Гіацинт».

  У Києві показали українську універсальну станцію постановки перешкод «Прометей-МФ5»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» презентували станцію перешкод універсальну «Прометей-МФ5».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Інтерпайп” переміг у тендері на постачання “Укрзалізниці” понад чотирьох тисяч залізничних коліс

  Компанія "Інтерпайп НТЗ" стала переможцем тендеру в системі Prozorro на постачання АТ "Укрзалізниця" 4,4 тисячі одиниць суцільновальцьованих коліс.

  «Укрспецекспорт» підписав перший контракт на ремонт пакистанського літака Іл-78 в рамках виставки «Зброя та безпека»

  Державна компанія «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», в рамках роботи XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2021» підписала...

  КБ «ЛУЧ» представило широкому загалу модернізований самохідний ПТРК «Штурм-С» (фото)

  Під час міжнародної зброярської виставки «Зброя та безпека», яка проходить у Києві на базі Міжнародного виставкового центру, КБ «ЛУЧ» представило модернізований самохідний...

  Державна компанія «Артем» представила у Києві дрон-камікадзе «Мисливець»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» окрім боєприпасів до ствольної артилерії та авіації працює над дроном-камікадзе «Мисливець». Він був представлений на виставці «Зброя...

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики провели масштабне дослідження мікроорганізмів Київського метрополітену

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України провели масштабне дослідження мікроорганізмів столичного метрополітену.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Суднобудівний завод «Нібулон» упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони України

  Суднобудівний-судноремонтний завод компанії «Нібулон» згідно з планом упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони Державної прикордонної служби України.

  Зараз читають

  Київські судноремонтники спустили на воду одразу три судна (фото)

  На початку червня Київський суднобудівний-судноремонтний завод (КССРЗ) після проведення докових оглядів спустив на воду одразу три плавзасоби.

  Як «Електронмаш» виготовляє нові трамваї для Львова (фото)

  На заводі «Електронмаш» розпочали виробництво десяти трамваїв для Львова. Вони будуть більш екологічними та матимуть кращий дизайн.

  “Інтерпайп” розпочав постачати залізничні колеса до Мавританії

  Український виробник залізничної продукції "Інтерпайп" продовжує нарощувати свою присутність на експортних ринках. Відтепер українці постачатимуть локомотивні колеса...

  У виробництво кормів та перероблювання сої в Україні інвестують $20 мільйонів

  Інвестиційний фонд Diligent Capital Partners (DCP) та нідерландський банк розвитку FMO уклали угоду про інвестицію у 20...