9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

“Корум Світло шахтаря” виготовив шахтний конвеєр для видобутку сланцю на спецзамовлення естонської компанії VKG Kaevandused

Харківський машинобудівний завод “Корум Світло шахтаря” виготовив для естонської компанії VKG KAEVANDUSED OÜ шахтний скребковий конвеєр за індивідуальним замовленням, який буде використовуватися для видобутку сланцю на шахті “Ояма”.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Відповідно до прес-релізу, від серійного конвеєр відрізняється рядом технічних особливостей, зокрема, подовженою базою, збільшеною вантажопідйомністю і кількістю точок вивантаження.

Наші естонські партнери звернулися до нас з проханням створити скребковий конвеєр, модифікований під особливості шахти” Ояма “. Раніше від проекту відмовилися кілька європейських компаній, які не захотіли братися за нестандартний продукт, – цитує прес-служба директора з маркетингу та продажу Corum Group Михайла Потапова.

У прес-релізі повідомляється, що відкриття в 2012 році шахти “Ояма” стало важливою подією для Естонії – це перше підприємство по сланцедобиче, що з’явилося в цій країні з 1972 року, і єдина нова шахта за час незалежності республіки.

Через геологічних особливостей шахта відрізняється підвищеною складністю роботи в ній. Звідси – специфічні умови організації видобутку сланцю і нестандартні вимоги до техніки, – підкреслюють в прес-службі Corum.

Скребковий конвеєр створений за п’ять місяців, він забезпечує можливість одночасної навантаження матеріалу в чотирьох місцях замість стандартних двох завдяки подовженій базі, при цьому його ресурс перевищує 2 млн тонн гірської маси.

Крім того під особливості видобутої породи адаптовані окремі елементи конвеєра, зокрема, змінена форма скребка для забезпечення оптимального розміру шматків сланцю, що критично важливо для подальшого виробництва сланцевого масла, використовуваного як альтернатива нафти.

Останні новини:

Зараз читають