9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

«Корум Світло шахтаря» виготовив очисний комбайн для однієї з шахт ДТЕК Павлоградвугілля

Ювілейний 10-й комбайн УКД200-500 зійшов з конвеєра харківського заводу «Корум Світло шахтаря». Він відправиться добувати вугілля в лаву №863 шахти «Західно-Донбаська» ДТЕК Павлоградвугілля.

Машина буде експлуатуватися в комплексі з іншим очисним обладнанням виробництва Corum, відвантажених раніше. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Corum Group.

Застосування такого типу комбайнів доцільно при виймаються потужностях 0,9-1,2 метра, що характерно для шахт ДТЕК Павлоградвугілля. Тому вибір постачальника обладнання на користь Corum очевидний, і попит на нові виемочние УКД200-500 постійно зростає.

Основним споживачем комбайнів УКД200-500 протягом багатьох років є ДТЕК Павлоградвугілля, де вже працює 10 наших машин, – коментує Олександр Ковальчук, директор заводу« Корум Світло шахтаря ». – Вони ідеально підходять під умови шахт замовника. Комбайни УКД200-500 різних виконань працюють на підприємствах таких великих шахтоуправлінь, як «Павлоградське», «Дніпровське», «Тернівське». Тільки в 2017 році на ДТЕК Павлоградвугілля було відвантажено дві машини.

Очисний комбайн УКД200-500 має ряд конструктивних переваг, які підвищують його продуктивність і спрощують сервісне обслуговування. Так, завдяки сумарної потужності електродвигунів різання 500 кВт, комбайн відмінно підходить для пластів з високою опірністю. А якщо один з ріжучих елементів вийде з ладу, його можна легко і швидко замінити: редуктори різання універсальні, без поділу на лівий і правий, тому на випадок поломки будь-якого з них досить мати в резерві всього лише одну запаску замість двох. Це дозволить гірникам уникнути тривалих простоїв в роботі шахти і виконувати план з вуглевидобутку.

В лаві №863 шахти «Західно-Донбаська» комбайн УКД200-500 буде працювати в парі з новим скребковим конвеєром СП251-14-262.16, який було відвантажено в листопаді 2017 року.

Крім нового УКД200-500, на початку січня «Корум Світло шахтаря» виконав для шахтоуправління «Тернівське» ремонт комбайна УКД200-250. Він експлуатується в лаві №1037 шахти «Західно-Донбаська». В ході капітального ремонту було відремонтовано корпусні група, замінені корпусу поворотних редукторів, а в редукторах встановлено нову вал-шестернева група.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають