9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Корум “Світло шахтаря” розпочав серійне виробництво очисного комбайну

Очисний комбайн CLS450, головна новинка Corum 2017 року, після успішного «випробувального терміну» запущений в серійне виробництво.

Тепер на заводі «Світло шахтаря» працюють над другим комбайном, який буде готовий до вересня. Нового CLS450 належить добути близько 1 млн тонн вугілля з тонкого шару в очисному забої шахти «Білозерська», «ДТЕК Добропіллявугілля». Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

CLS450 – гордість Corum і величезний крок для гірничодобувної галузі України: це комбайн нового технологічного рівня, створений з орієнтацією на кращі зразки в світовому машинобудуванні, – коментує директор з виробництва КорумГруп Олександр Дятлов. – Завдяки ряду ефективних рішень CLS450 покликаний поліпшити показники видобутку, а оптимальна сукупна вартість володіння створює йому конкурентну перевагу перед зарубіжними аналогами.

«Дебютний» CLS450, відвантажене в травні минулого року на шахту «Добропільська», за 10 місяців добув понад 0,7 млн ​​тонн вугілля. А це – близько 3% від річного видобутку дефіцитного енергетичного вугілля марки Г в Україні. Від другого комбайна, який замінить на шахті «Білозерська» застарілий 2ГШ-68Б, чекають не меншу ефективність.

Висока продуктивність, автоматизована система управління, адаптація до роботи в складній геології, а також легкість і доступність сервісного обслуговування – головні достоїнства CLS450.

CLS450 створений інженерами Corum Group в кооперації з шахтарями і з урахуванням їх побажань. В результаті було отримано комбайн з асположеніем основних вузлів над конвеєром і частотним перетворювачем в АГАЛЬНІ рамі. Модульна конструкція комбайна значно полегшує сервісне обслуговування, а також монтажні та демонтажні роботи. Механізм подачі на базі вбудованого частотно-регульованого електричного приводу підвищує швидкість переміщення комбайна на 50% по відношенню до попередніх моделей, продуктивність комбайна – 8,0-14,8 тонн/хв.

Очистной комбайн CLS450. Второй пошел!

Вторая смена подоспела! Еще один CLS450 скоро возьмёт на себя миссию по обеспечению электростанций дефицитным энергетическим углем. На «Свет шахтера» уже приступили к работе над вторым комбайном, которому предстоит добыть 1 млн тонн угля на шахте «Белозерская». CLS450 – наш умница и гордость. Его старший «брат» почти год бьет рекорды на шахте «Добропольская», и от «младшенького» ждут того же. А почему CLS450 заточен на успех – читайте здесь: http://bit.ly/2FZQiYe

Опубліковано CORUM GROUP Четвер, 22 березень 2018 р.

Технічно CLS450 призначений для відпрацювання тонких пластів зі складними гірничо-геологічними характеристиками. Компактні розміри – довжина трохи більше 8 метрів – сприяють вільному переміщенню комбайна і безперебійній роботі в змінної гипсометрии пласта. Ще один плюс на користь CLS450 – комбайн працює з широким діапазоном обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва, що дозволяє замовнику уникнути додаткових витрат на придбання нового обладнання механізованого комплексу (кріплень, конвеєрів).

Останні новини:

Зараз читають