9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 17 Вересня, 2021

“Корум Дружківський машзавод” виготовив шків для шахти “ДТЕК Павлоградвугілля”

 • Вхідне в Corum Group ПАТ “Корум Дружківський машинобудівний завод” виготовив відхиляє шків нової конструкції для шахти ім. Героїв космосу ( “ДТЕК Павлоградвугілля”) під працюючу на шахті четирехканатную підйомну машину.

  Виріб не є серійним, а за розробку одного з вузлів конструктори отримали патент на корисну модель передає Національний промисловий портал, з посиланням на інтерфакс-україна.

  Вартість шківа не розголошується, але в прес-службі зазначають, що “обладнання дороге”. Діаметр вироби 3 м, вага 12,5 тонн.

  Машина може працювати в умовах підвищеного навантаження і вібрації. При її виробництві використовувалися матеріали і комплектуючі з Німеччини.

  “Ми намагаємося пропонувати індивідуальні рішення для кожного клієнта. Модель оптимальна не тільки для роботи шахти, а й зручна в експлуатації: це забезпечує її блочно-розбірна конструкція. При поломці можна замінити вузол на місці – без демонтажу і розбирання всього шківа”, – цитує прес-служба директора підприємства Тетяну Калугину.

  “Корум Дружківський машзавод” входить у виробничу дирекцію Corum Group поряд з заводом “Корум Світло шахтаря” (Харків) і виробляє прохідницькі комбайни, скребкові конвеєри та інше обладнання.

  Corum Group об’єднує машинобудівні активи фінансово-промислової групи “Систем Кепітал Менеджмент” (СКМ).

  Шахта ім. Героїв Космосу перебуває на Західному Донбасі, і відноситься до надкатегорійних за газом метаном, небезпечна по вибуховості вугільного пилу.Відпрацьовуються пласти потужністю 0,8-0,95 м кут падіння 2-5 °.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види...

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

  Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної діяльності "Укрзалізниці" Володимир Шемаєв.

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій.

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.Передає Національний Промисловий...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).Про це йдеться в...

  Зараз читають

  В рамках спорудження Північного обходу міста Рівне відкрито нову естакаду (фото)

  За новозбудованій естакаді в Рівненській області, яка є частиною Північного обходу міста Рівне, відкрито рух для автомобільного...

  На Житомирщині відкрили новий завод із заморожування ягід та фруктів (фото)

  Українська компанія Alte Foods побудувала та ввела в експлуатацію високотехнологічний завод із заморожування ягід та фруктів.

  В Україні почали розробляти документацію для ОТРК на чеському шасі Tatra

  В Україні працюють над технічною документацією по переведенню перспективного оперативно-тактичного ракетного комплексу (ОТРК) на колісне шасі Tatra.

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.