9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

“Корум Дружківський машзавод” виготовив шків для шахти “ДТЕК Павлоградвугілля”

blankВхідне в Corum Group ПАТ “Корум Дружківський машинобудівний завод” виготовив відхиляє шків нової конструкції для шахти ім. Героїв космосу ( “ДТЕК Павлоградвугілля”) під працюючу на шахті четирехканатную підйомну машину.

Виріб не є серійним, а за розробку одного з вузлів конструктори отримали патент на корисну модель передає Національний промисловий портал, з посиланням на інтерфакс-україна.

Вартість шківа не розголошується, але в прес-службі зазначають, що “обладнання дороге”. Діаметр вироби 3 м, вага 12,5 тонн.

Машина може працювати в умовах підвищеного навантаження і вібрації. При її виробництві використовувалися матеріали і комплектуючі з Німеччини.

“Ми намагаємося пропонувати індивідуальні рішення для кожного клієнта. Модель оптимальна не тільки для роботи шахти, а й зручна в експлуатації: це забезпечує її блочно-розбірна конструкція. При поломці можна замінити вузол на місці – без демонтажу і розбирання всього шківа”, – цитує прес-служба директора підприємства Тетяну Калугину.

“Корум Дружківський машзавод” входить у виробничу дирекцію Corum Group поряд з заводом “Корум Світло шахтаря” (Харків) і виробляє прохідницькі комбайни, скребкові конвеєри та інше обладнання.

Corum Group об’єднує машинобудівні активи фінансово-промислової групи “Систем Кепітал Менеджмент” (СКМ).

Шахта ім. Героїв Космосу перебуває на Західному Донбасі, і відноситься до надкатегорійних за газом метаном, небезпечна по вибуховості вугільного пилу.Відпрацьовуються пласти потужністю 0,8-0,95 м кут падіння 2-5 °.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають