9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

«Корум Дружківський машинобудівний завод» збільшив випуск продукції в 2 рази

У 2017 році «Корум Дружківський машинобудівний завод» збільшив товарний випуск продукції на 122% в порівнянні з попереднім періодом – очікуваний прогноз на кінець року 757 млн ​​грн.

При цьому завантаження підприємства з січня по грудень виросла більш на чверть і становить 123%. Таких показників вдалося досягти завдяки збільшенню обсягу укладених контрактів Corum Group на 116% по відношенню до минулого року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

За 11 місяців поточного року на «Корум Дружківський машинобудівний завод» надійшло 353 замовлення на виготовлення і ремонт гірничо-шахтного обладнання, а також запасних частин до даної продукції. Тільки в листопаді було відвантажено 162 секції кріплення, 16 комплектів підвісних пристроїв для вугільних підприємств України, Росії та Казахстану, розпочато складання другого в портфелі дружковчан осьового вентилятора і відкрито два великих замовлення – на виготовлення 140 вагонеток і 165 секцій кріплення.

Протягом останніх двох років« Корум Дружківський машинобудівний завод »з профільного заводу з виробництва кріплень і вагонеток перетворився в універсальну виробничу площадку, – коментує директор Тетяна Калугіна. – Ми вийшли за рамки своєї первісної спеціалізації, значно розширивши продуктовий портфель. В даний час завод задовольняє потреби клієнтів в підйомному обладнанні, шахтному транспорті, крепях і вентиляційних установках. Завантаження виробничих потужностей зросла до 123%, а товарний випуск в грошовому вираженні в порівнянні з 2016 роком збільшився більш ніж удвічі – на 122%.

Так, в листопаді «Корум Дружківський машинобудівний завод» поставив 162 секції кріплення 2КД90Т для шахти «Дальня» компанії «Донський Антрацит» (ДТЕК). Це наймасштабніший замовлення кріплення, виконаний підприємством в 2017 році.

Для шахтоуправління «Білозерська» виготовлено підвісний пристрій УП12,5, призначене для приєднання підйомного каната до кліті, а для шахтоуправління «Покровське» – два підвісних пристрої УПС46 і УП12,5. УПС46 будуть експлуатуватися в складі двох вугільних скіпів СНУ15, які зараз знаходяться в роботі. Відвантаження першого скіпа запланована в цьому місяці.

Фото: Corum Group

Ще два підвісних пристрої УПБ-500 і дев’ять УП-2М, УП-3М готові до відвантаження на шахтоуправління «Обухівське» (Росія). Устаткування застосовується при багатоканатною схемою підйому з противагами і кліттю, які теж перебувають у провадженні. Також виконано замовлення на 2 шахтних парашута ПТКА12,5 для шахти «Саранська» ArcelorMittal Теміртау (Казахстан). Вони поставляються з розширеним комплектом запчастин.

Крім того, завод приступив до збірки осьового вентилятора ВОД-32М для Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату. Завдяки вдосконаленій конструкції він забезпечить сполучення з вентиляційними каналами з мінімальними витратами. Вентилятор буде готовий в цьому місяці згідно з планом. Для «Корум Дружківський машинобудівний завод» це вже друге замовлення на виготовлення вентиляційної установки. Раніше завод поставив на ШУ «Дніпровське» вентилятор ВРЦД-4,5 см.

У листопаді дружковчане отримали ще два нових замовлення. Один з них – на виготовлення 140 вагонеток ВГ1,3-600 для підприємства «Рудно-гірські технології». Термін відвантаження – травень 2018 року. А для шахтоуправління «Дніпровське», ДТЕК Павлоградвугілля, буде вироблено 165 секцій кріплення 1КД90. У поточному році завод також поставив на ШУ «Дніпровське» 10 вагонеток ВДК2,5-900 і виконав капітальний ремонт 46 секцій кріплення 1КД90.

До кінця року «Корум Дружківський машинобудівний завод» планує виготовити і відвантажити тільки по великих позиціях мінімум 15 замовлень. Серед них – нові та ремонтні секції кріплення, вагонетки пасажирські і вантажні, шків копровий, кліті, скіп, вентилятор та інше обладнання. А виходячи з обсягу укладених компанією Corum контрактів на 2018 рік, завантаження підприємства в наступному році збільшиться більш ніж в два рази по відношенню до 2017 року.

Останні новини:

Зараз читають