9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

«Корум Дружківський машинобудівний завод» збільшив випуск продукції в 2 рази

 • У 2017 році «Корум Дружківський машинобудівний завод» збільшив товарний випуск продукції на 122% в порівнянні з попереднім періодом – очікуваний прогноз на кінець року 757 млн ​​грн.

  При цьому завантаження підприємства з січня по грудень виросла більш на чверть і становить 123%. Таких показників вдалося досягти завдяки збільшенню обсягу укладених контрактів Corum Group на 116% по відношенню до минулого року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  За 11 місяців поточного року на «Корум Дружківський машинобудівний завод» надійшло 353 замовлення на виготовлення і ремонт гірничо-шахтного обладнання, а також запасних частин до даної продукції. Тільки в листопаді було відвантажено 162 секції кріплення, 16 комплектів підвісних пристроїв для вугільних підприємств України, Росії та Казахстану, розпочато складання другого в портфелі дружковчан осьового вентилятора і відкрито два великих замовлення – на виготовлення 140 вагонеток і 165 секцій кріплення.

  Протягом останніх двох років« Корум Дружківський машинобудівний завод »з профільного заводу з виробництва кріплень і вагонеток перетворився в універсальну виробничу площадку, – коментує директор Тетяна Калугіна. – Ми вийшли за рамки своєї первісної спеціалізації, значно розширивши продуктовий портфель. В даний час завод задовольняє потреби клієнтів в підйомному обладнанні, шахтному транспорті, крепях і вентиляційних установках. Завантаження виробничих потужностей зросла до 123%, а товарний випуск в грошовому вираженні в порівнянні з 2016 роком збільшився більш ніж удвічі – на 122%.

  Так, в листопаді «Корум Дружківський машинобудівний завод» поставив 162 секції кріплення 2КД90Т для шахти «Дальня» компанії «Донський Антрацит» (ДТЕК). Це наймасштабніший замовлення кріплення, виконаний підприємством в 2017 році.

  Для шахтоуправління «Білозерська» виготовлено підвісний пристрій УП12,5, призначене для приєднання підйомного каната до кліті, а для шахтоуправління «Покровське» – два підвісних пристрої УПС46 і УП12,5. УПС46 будуть експлуатуватися в складі двох вугільних скіпів СНУ15, які зараз знаходяться в роботі. Відвантаження першого скіпа запланована в цьому місяці.

  Фото: Corum Group

  Ще два підвісних пристрої УПБ-500 і дев’ять УП-2М, УП-3М готові до відвантаження на шахтоуправління «Обухівське» (Росія). Устаткування застосовується при багатоканатною схемою підйому з противагами і кліттю, які теж перебувають у провадженні. Також виконано замовлення на 2 шахтних парашута ПТКА12,5 для шахти «Саранська» ArcelorMittal Теміртау (Казахстан). Вони поставляються з розширеним комплектом запчастин.

  Крім того, завод приступив до збірки осьового вентилятора ВОД-32М для Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату. Завдяки вдосконаленій конструкції він забезпечить сполучення з вентиляційними каналами з мінімальними витратами. Вентилятор буде готовий в цьому місяці згідно з планом. Для «Корум Дружківський машинобудівний завод» це вже друге замовлення на виготовлення вентиляційної установки. Раніше завод поставив на ШУ «Дніпровське» вентилятор ВРЦД-4,5 см.

  У листопаді дружковчане отримали ще два нових замовлення. Один з них – на виготовлення 140 вагонеток ВГ1,3-600 для підприємства «Рудно-гірські технології». Термін відвантаження – травень 2018 року. А для шахтоуправління «Дніпровське», ДТЕК Павлоградвугілля, буде вироблено 165 секцій кріплення 1КД90. У поточному році завод також поставив на ШУ «Дніпровське» 10 вагонеток ВДК2,5-900 і виконав капітальний ремонт 46 секцій кріплення 1КД90.

  До кінця року «Корум Дружківський машинобудівний завод» планує виготовити і відвантажити тільки по великих позиціях мінімум 15 замовлень. Серед них – нові та ремонтні секції кріплення, вагонетки пасажирські і вантажні, шків копровий, кліті, скіп, вентилятор та інше обладнання. А виходячи з обсягу укладених компанією Corum контрактів на 2018 рік, завантаження підприємства в наступному році збільшиться більш ніж в два рази по відношенню до 2017 року.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору для найбільшого в Україні сухого доку (фото)

  Суднобудівний завод «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору сухого доку, який є найбільшим на материковій частині...

  Благодійники подарували ЗСУ броньований позашляховик (фото)

  Підприємці-благодійники з Черкащини, які представляють компанію LNZ Group, передали українській армії броньований позашляховик.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АрміяInform.

  Кабмін схвалив надання “Укравтодору” нових держгарантій на 10 мільярдів гривень

  Уряд України затвердив надання у 2021 році Агентству автомобільних доріг України ("Укравтодор") державних гарантій на 10 мільярдів гривень і перелік проєктів, на...

  Український ударний безпілотник Bayraktar TB2 вперше працював на сході України

  Український середньовисотний ударний безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 9 квітня 2021 року уперше працював на Сході України.Передає Національний Промисловий...

  Кабмін схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на три роки

  Уряд України схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на три роки.Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості...

  “Укрзалізниця” з початку року прискорила загальний оборот вантажних вагонів на 17,5%

  "Укрзалізниця" в першому кварталі 2021 року прискорила на 17,5% загальний оборот вантажних вагонів - середній час, що витрачається вагоном на одне перевезення.

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.Передає Національний Промисловий...

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  Зараз читають

  Підрозділи берегової оборони на Азовському узбережжі отримали комплекти ракетних систем здатних знищувати цілі на воді

  Підрозділи берегової оборони на Азовському узбережжі та Маріуполі отримали 12 комплектів сучасних ракетних систем здатних знищувати цілі...

  Розпочато випробування нової командно-штабної машини на базі БТР-4 для Таїланду (відео)

  На ДП "Київський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром", пройшов перший етап збирання та пробігових...

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.

  Пошуково-рятувальна служба відремонтує адміністративну будівлю в Бердянську

  Казенне підприємство «Морська пошуково-рятувальна служба» реконструює будівлю Морського рятувального підцентру КП “МПРС” у місті Бердянськ Запорізької області.