9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 21 Жовтня, 2021

«Корум Дружківський машинобудівний завод» збільшив випуск продукції в 2 рази

 • У 2017 році «Корум Дружківський машинобудівний завод» збільшив товарний випуск продукції на 122% в порівнянні з попереднім періодом – очікуваний прогноз на кінець року 757 млн ​​грн.

  При цьому завантаження підприємства з січня по грудень виросла більш на чверть і становить 123%. Таких показників вдалося досягти завдяки збільшенню обсягу укладених контрактів Corum Group на 116% по відношенню до минулого року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  За 11 місяців поточного року на «Корум Дружківський машинобудівний завод» надійшло 353 замовлення на виготовлення і ремонт гірничо-шахтного обладнання, а також запасних частин до даної продукції. Тільки в листопаді було відвантажено 162 секції кріплення, 16 комплектів підвісних пристроїв для вугільних підприємств України, Росії та Казахстану, розпочато складання другого в портфелі дружковчан осьового вентилятора і відкрито два великих замовлення – на виготовлення 140 вагонеток і 165 секцій кріплення.

  Протягом останніх двох років« Корум Дружківський машинобудівний завод »з профільного заводу з виробництва кріплень і вагонеток перетворився в універсальну виробничу площадку, – коментує директор Тетяна Калугіна. – Ми вийшли за рамки своєї первісної спеціалізації, значно розширивши продуктовий портфель. В даний час завод задовольняє потреби клієнтів в підйомному обладнанні, шахтному транспорті, крепях і вентиляційних установках. Завантаження виробничих потужностей зросла до 123%, а товарний випуск в грошовому вираженні в порівнянні з 2016 роком збільшився більш ніж удвічі – на 122%.

  Так, в листопаді «Корум Дружківський машинобудівний завод» поставив 162 секції кріплення 2КД90Т для шахти «Дальня» компанії «Донський Антрацит» (ДТЕК). Це наймасштабніший замовлення кріплення, виконаний підприємством в 2017 році.

  Для шахтоуправління «Білозерська» виготовлено підвісний пристрій УП12,5, призначене для приєднання підйомного каната до кліті, а для шахтоуправління «Покровське» – два підвісних пристрої УПС46 і УП12,5. УПС46 будуть експлуатуватися в складі двох вугільних скіпів СНУ15, які зараз знаходяться в роботі. Відвантаження першого скіпа запланована в цьому місяці.

  Фото: Corum Group

  Ще два підвісних пристрої УПБ-500 і дев’ять УП-2М, УП-3М готові до відвантаження на шахтоуправління «Обухівське» (Росія). Устаткування застосовується при багатоканатною схемою підйому з противагами і кліттю, які теж перебувають у провадженні. Також виконано замовлення на 2 шахтних парашута ПТКА12,5 для шахти «Саранська» ArcelorMittal Теміртау (Казахстан). Вони поставляються з розширеним комплектом запчастин.

  Крім того, завод приступив до збірки осьового вентилятора ВОД-32М для Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату. Завдяки вдосконаленій конструкції він забезпечить сполучення з вентиляційними каналами з мінімальними витратами. Вентилятор буде готовий в цьому місяці згідно з планом. Для «Корум Дружківський машинобудівний завод» це вже друге замовлення на виготовлення вентиляційної установки. Раніше завод поставив на ШУ «Дніпровське» вентилятор ВРЦД-4,5 см.

  У листопаді дружковчане отримали ще два нових замовлення. Один з них – на виготовлення 140 вагонеток ВГ1,3-600 для підприємства «Рудно-гірські технології». Термін відвантаження – травень 2018 року. А для шахтоуправління «Дніпровське», ДТЕК Павлоградвугілля, буде вироблено 165 секцій кріплення 1КД90. У поточному році завод також поставив на ШУ «Дніпровське» 10 вагонеток ВДК2,5-900 і виконав капітальний ремонт 46 секцій кріплення 1КД90.

  До кінця року «Корум Дружківський машинобудівний завод» планує виготовити і відвантажити тільки по великих позиціях мінімум 15 замовлень. Серед них – нові та ремонтні секції кріплення, вагонетки пасажирські і вантажні, шків копровий, кліті, скіп, вентилятор та інше обладнання. А виходячи з обсягу укладених компанією Corum контрактів на 2018 рік, завантаження підприємства в наступному році збільшиться більш ніж в два рази по відношенню до 2017 року.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Порт Ніка-Тера прийняв найдовше судно у своїй історії

  Порт Ніка-Тера, що входить в структуру Group DF, прийняв судно з найбільшою довжиною у своїй історії –...

  У Міноборони створили Департамент державного гарантування якості

  Для вдосконалення взаємодії з виконавцями оборонних закупівель у Міністерстві оборони створено Департамент державного гарантування якості.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Президент підписав закон про спрямування додаткових коштів на армію

  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» № 1807-ІХ.

  ​Нібулон сплатив понад 540 мільйонів гривень податків з початку року

  За три квартали 2021 року "Нібулон" направив 541,03 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів.Передає Національний Промисловий...

  Український «Руслан» доставить на Гуам гелікоптер ВМС Німеччини

  На Маріанський острів Гуам український літак Ан-124-100 «Руслан» доставить вертоліт «Sea Lynx» військових Німеччини.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

  У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ".Передає Національний Промисловий Портал з...

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту.

  Аудит ЄС підтвердив дієвість системи державного контролю якості молочних продуктів

  Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

  Зараз читають

  Крюківський вагонобудівний завод виготовив 574 вантажних вагони з початку року

  Крюківський вагонобудівний завод в січні-вересні 2021 року, у порівнянні з січнем-вереснем 2020 року, зменшив виробництво вантажних вагонів...

  Укрзалізниця продає гелікоптер Bell 430

  АТ «Укрзалізниця» планує продати непрофільні активи – машини представницького класу та гелікоптер Bell 430.

  У Кам’янці-Подільському починають будувати другу чергу насіннєвого заводу

  Компанія «КВС-Україна» починає будувати другу чергу свого комплексу з кондиціювання насіння у Кам'янці-Подільському на Хмельниччині.

  Житомирський завод IZOVAT розширює виробництво та будує новий цех (фото)

  Житомирський завод теплоізоляційних матеріалів IZOVAT інвестує у власне виробництво спільно з ЄБРР близько 30 мільйонів євро.