9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

“Корум Дружківський машинобудівний завод” виоготовить для шахтоуправління «Покровське» 200 секцій кріплення на 250 млн грн

Вхідний в Corum Group “Корум Дружківський машинобудівний завод” виграв тендер на виготовлення 200 секцій нової конструкції кріплення для шахтоуправління “Покровське”, що входить до групи “Донецьксталь”.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, термін виконання замовлення, вартість якого перевищує 250 млн грн – травень 2018 року.

Вирішальним фактором для вибору Corum Group в якості партнера стала унікальність технічної пропозиції. Це нова конструкція кріплення в серії ДТ – однієї з найбільш популярних різновидів кріплення в продуктовій лінійці Corum, – наголошується в повідомленні.

Нова кріплення відрізняється від “попередниці” збільшеної розсувні і розроблена спеціально під потреби шахтоуправління “Покровське” – в такому виконанні кріплення ДТ буде проведена вперше.

У компанії не називають конкурента, якого вона перемогла в тендері, відзначаючи в якості конкурентних переваг найбільш вигідний фінансовий інструмент, термін гарантії і адаптацію під індивідуальні вимоги замовника.

Ряд рішень забезпечують оптимальну ергономіку і зручність експлуатації кріплення, а також – безпека шахтарів. Зокрема, захищена патентом конструкція механізму підйому носка підстави гарантує більш ефективну роботу кріплення в складних гірничо-геологічних умовах і порушеннях по грунті (за параметрами – удвічі краще, ніж у конкурента), а оптимізована кінематична система – кращу поздовжню стійкість секції кріплення.

Завдяки цим та іншим технічним рішенням компанії вдалося перевершити конкурента – виробника очисного обладнання зі світовим ім’ям і ринком, – наголошується в повідомленні.

Крім того, додатковою перевагою на користь Corum Group стала пропозиція по сервісу: збільшений в порівнянні з конкурентом гарантійний термін обслуговування кріплення і додатковий комплекс запасних частин, що дозволить замовнику уникнути простоїв обладнання і фінансових втрат.

За умовами контракту, секції кріплення будуть проводитися в кілька етапів і поставлятися в квітні-травні наступного року.

Останні новини:

Зараз читають