9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

«Корум Дружківський машинобудівний завод» виготовив шків нової конструкції для шахти імені Героїв Космосу

blankВідхиляючий шків звичайним і серійним назвати не можна, кажуть інженери Corum.

Він розроблений спеціально під працюючу на шахті четирехканатную підйомну машину. А один з вузлів шківа – унікальний, і конструктори за його розробку отримали патент на корисну модель.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-служба підприємства.

Машина може працювати в умовах підвищеного навантаження і вібрації. При виробництві шківа використовувалися сучасні матеріали і комплектуючі з Німеччини. Для того, щоб детальніше ознайомитися з особливостями роботи нового обладнання, гірники спеціально приїхали в Дружковку з Дніпропетровської області.

Ми намагаємося пропонувати індивідуальні рішення для кожного нашого клієнта, – говорить директор підприємства «Корум Дружківський машинобудівний завод»Тетяна Калугіна. Так вчинили і на цей раз. Модель оптимальна не тільки для роботи шахти, а й зручна в експлуатації: це забезпечує її блочно-розбірна конструкція. При поломці можна замінити вузол прямо на місці – без демонтажу і розбирання всього шківа.

У складі вироби чотири однакові частини. Кожна приймає навантаження від одного каната. Три з них вільно обертаються на осі завдяки втулкам ковзання. Діаметр вироби 3 метри, вага 12,5 тонн.

Підприємство «Корум Дружківський машіновстроітельний завод» входить у виробничу дирекцію Corum Group поряд з заводом «Корум Світло шахтаря» (Харків) і виробляє прохідницькі комбайни, скребкові конвеєри та інше обладнання. Corum Group об’єднує машинобудівні активи фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ).

Шахта імені Героїв Космосу – входить до складу найбільшого вуглевидобувного підприємства України ДТЕК «Павлоградвугілля». Знаходиться в Західному Донбасі. Шахтне поле розкрите двома вертикальними стволами. Максимальна глибина робіт 490 м.

Шахта належить до надкатегорійних за газом метаном, небезпечна по вибуховості вугільного пилу. Відпрацьовуються пласти потужністю 0,8-0,95 м кут падіння 2-5 °. Марка вугілля: Г – газовий і Д – довгополум’яне.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають