9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

«Корум Дружківський машинобудівний завод» виготовив шків нової конструкції для шахти імені Героїв Космосу

 • Відхиляючий шків звичайним і серійним назвати не можна, кажуть інженери Corum.

  Він розроблений спеціально під працюючу на шахті четирехканатную підйомну машину. А один з вузлів шківа – унікальний, і конструктори за його розробку отримали патент на корисну модель.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-служба підприємства.

  Машина може працювати в умовах підвищеного навантаження і вібрації. При виробництві шківа використовувалися сучасні матеріали і комплектуючі з Німеччини. Для того, щоб детальніше ознайомитися з особливостями роботи нового обладнання, гірники спеціально приїхали в Дружковку з Дніпропетровської області.

  Ми намагаємося пропонувати індивідуальні рішення для кожного нашого клієнта, – говорить директор підприємства «Корум Дружківський машинобудівний завод»Тетяна Калугіна. Так вчинили і на цей раз. Модель оптимальна не тільки для роботи шахти, а й зручна в експлуатації: це забезпечує її блочно-розбірна конструкція. При поломці можна замінити вузол прямо на місці – без демонтажу і розбирання всього шківа.

  У складі вироби чотири однакові частини. Кожна приймає навантаження від одного каната. Три з них вільно обертаються на осі завдяки втулкам ковзання. Діаметр вироби 3 метри, вага 12,5 тонн.

  Підприємство «Корум Дружківський машіновстроітельний завод» входить у виробничу дирекцію Corum Group поряд з заводом «Корум Світло шахтаря» (Харків) і виробляє прохідницькі комбайни, скребкові конвеєри та інше обладнання. Corum Group об’єднує машинобудівні активи фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ).

  Шахта імені Героїв Космосу – входить до складу найбільшого вуглевидобувного підприємства України ДТЕК «Павлоградвугілля». Знаходиться в Західному Донбасі. Шахтне поле розкрите двома вертикальними стволами. Максимальна глибина робіт 490 м.

  Шахта належить до надкатегорійних за газом метаном, небезпечна по вибуховості вугільного пилу. Відпрацьовуються пласти потужністю 0,8-0,95 м кут падіння 2-5 °. Марка вугілля: Г – газовий і Д – довгополум’яне.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  “Держгідрографія” завершила установку буїв на трьох водосховищах для забезпечення річкових перевезень

  "Держгідрографія" завершила розміщення сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання (ЗНО) на Дніпровському, Кам'янському та Каховському водосховищах.

  Представлено візуалізацію проєкту нової української важкої БМП «Вавілон»

  З’явилась візуалізація проєкту української важкої БМП «Вавілон», що розробляється ТОВ «Інженерна група «Арей» за державним оборонним замовленням...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва...

  Підрозділи берегової оборони на Азовському узбережжі отримали комплекти ракетних систем здатних знищувати цілі на воді

  Підрозділи берегової оборони на Азовському узбережжі та Маріуполі отримали 12 комплектів сучасних ракетних систем здатних знищувати цілі...