9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Жовтня, 2021

«Корум Дружківський машинобудівний завод» виготовив шків нової конструкції для шахти імені Героїв Космосу

 • Відхиляючий шків звичайним і серійним назвати не можна, кажуть інженери Corum.

  Він розроблений спеціально під працюючу на шахті четирехканатную підйомну машину. А один з вузлів шківа – унікальний, і конструктори за його розробку отримали патент на корисну модель.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-служба підприємства.

  Машина може працювати в умовах підвищеного навантаження і вібрації. При виробництві шківа використовувалися сучасні матеріали і комплектуючі з Німеччини. Для того, щоб детальніше ознайомитися з особливостями роботи нового обладнання, гірники спеціально приїхали в Дружковку з Дніпропетровської області.

  Ми намагаємося пропонувати індивідуальні рішення для кожного нашого клієнта, – говорить директор підприємства «Корум Дружківський машинобудівний завод»Тетяна Калугіна. Так вчинили і на цей раз. Модель оптимальна не тільки для роботи шахти, а й зручна в експлуатації: це забезпечує її блочно-розбірна конструкція. При поломці можна замінити вузол прямо на місці – без демонтажу і розбирання всього шківа.

  У складі вироби чотири однакові частини. Кожна приймає навантаження від одного каната. Три з них вільно обертаються на осі завдяки втулкам ковзання. Діаметр вироби 3 метри, вага 12,5 тонн.

  Підприємство «Корум Дружківський машіновстроітельний завод» входить у виробничу дирекцію Corum Group поряд з заводом «Корум Світло шахтаря» (Харків) і виробляє прохідницькі комбайни, скребкові конвеєри та інше обладнання. Corum Group об’єднує машинобудівні активи фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ).

  Шахта імені Героїв Космосу – входить до складу найбільшого вуглевидобувного підприємства України ДТЕК «Павлоградвугілля». Знаходиться в Західному Донбасі. Шахтне поле розкрите двома вертикальними стволами. Максимальна глибина робіт 490 м.

  Шахта належить до надкатегорійних за газом метаном, небезпечна по вибуховості вугільного пилу. Відпрацьовуються пласти потужністю 0,8-0,95 м кут падіння 2-5 °. Марка вугілля: Г – газовий і Д – довгополум’яне.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Міноборони запроваджує сучасні підходи у розробці нового озброєння і техніки

  Міністерство оборони України оголосило про запровадження сучасних підходів у розробці нового озброєння, замість дослідно-конструкторських робіт, які тривають...

  Один з українських агрохолдингів планує збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії

  “Контінентал Фармерз Груп” планує вдвічі збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії.“Контінентал Фармерз Груп” багато експортує зерна в Китай,...

  ЮТЕМ-ЗМК виготовить металоконструкції для добудови аквапарку на Полтавщині

  Завод металоконструкцій і нестандартного обладнання ЮТЕМ-ЗМК підписав контракт на виробництво металоконструкцій для будівництва відкритого аквапарку в Полтавській області.

  В “Укрзалізниці” озвучили собівартість перевезення одного пасажира

  В середньому собівартість перевезення одного пасажира дальнього сполучення для "Укрзалізниці" може досягати 600 гривень, а в приміському - 80 гривень.

  На завершальний етап вийшло об’єднання Турбоатома та Електроважмашу

  Про це розповів виконувач обов'язків голови Харківської обласної адміністрації Олександр Скакун після наради у прем'єр-міністра, присвяченої новому харківському концерну «Українські енергетичні машини».

  У 2023 році може почати роботу Український кліматичний фонд

  Одне з головних завдань - заручитися підтримкою міжнародних фінансових організацій, які зможуть стати інвесторами.Про це передає Національний Промисловий Портал з...

  ВРУ ратифікувала угоду з ЄБРР щодо розвитку логістичної мережі Укрпошти

  Верховна Рада 21 жовтня ратифікувала гарантійну угоду "Проєкт розвитку АТ" Укрпошта ": Логістична мережа і Сільське відділення" між Україною та Європейським банком...

  На Донеччині планують побудувати содовий завод

  У Донецькій області планується створити нове виробництво кальцинованої соди в рамках проєкту індустріального хімічного парку "Слов'янський". Про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА,...

  Зараз читають

  У Житомирі в тестовому режимі запустили нову ТЕЦ на альтернативному паливі

  Теплоелектростанцію у Житомирі, котра працюватиме на подрібненій деревині, планують повноцінно запустити в роботу у грудні 2021 року.

  “Інтерпайп” сплатив понад два мільярди гривень податків і зборів з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в січні-вересні 2021 року перерахувала 2,22 мільярда гривень податків і зборів, що на...

  У Вінниці компанія “Еко-Снек” побудує новий цех з виробництва фруктових цукерок та дитячого пюре

  Компанія “Еко-Снек”, яка спеціалізується на виготовленні фруктових цукерок та пюре для дітей, розширює виробництво і побудує новий...

  На КБ “Луч” розробляють новий переносний гранатомет

  Генеральний директор ДККБ "Луч" повідомив про роботу з розробки нового українського переносного гранатомета.Про...