9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 21 Січня, 2022

«Корум Дружківський машинобудівний завод» виготовив кріплення індивідуального виконання для шахтоуправління «Покровське»

Велике замовлення на виготовлення кріплення індивідуального виконання ДТ08/18 виконав «Корум Дружківський машинобудівний завод» для шахтоуправління «Покровське», Донецьксталь. Всі 200 секцій були відвантажені та змонтовані в новій лаві, яка стартувала в кінці серпня.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Потреба шахтоуправління «Покровське» в ефективних механізованих комплексах пов’язана з переходом на відпрацювання нових шахтних блоків №10 та №11, які повинні забезпечити підприємство роботою на найближчі десятиліття. Кріплення ДТ08/18, призначена для відпрацювання пластів потужністю 1,1-1,8 метра, введена в промислову експлуатацію в 14-й південній лаві блоку №10. Вона спроектована з урахуванням побажань шахтарів і гірничо-геологічних умов шахти. Зокрема, одним з обов’язкових вимог була жорстка конструкція перекриття зі змінним забійним козирком, що гарантує шахтарям безпеку при експлуатації кріплення з різними видами очисної техніки.

Секції кріплення оснащені силовий гідравлікою з антикорозійним захистом зовнішніх і внутрішніх поверхонь, а також – мультірукавной системою управління, яка дозволяє збільшити швидкість кріплення до 5-6 метрів в хвилину. Додатковою зручністю для клієнта є і те, що кріплення ДТ08/18 може працювати в комплексі з різними типами очисних комбайнів.

Плановані до відпрацювання запаси вугілля в 14-й південній лаві блоку №10 – більш 1,4 млн тонн. Високий ресурс кріплення ДТ08/18 дозволяє провести відпрацювання не менше двох таких лав до капітального ремонту.

Перед шахтоуправлінням «Покровське» стоять амбітні завдання по збільшенню видобутку вугілля, і для досягнення цієї мети потрібна нова високопродуктивна техніка, – коментує Михайло Потапов, в.о. генерального директора Corum Group. – Спільними зусиллями двох команд – машинобудівників і шахтарів – ми знайшли найбільш ефективне рішення в вигляді кріплення нової конструкції, яке відповідало умовам шахти і вже отримало позитивну оцінку шахтарів. Це дозволяє нам розраховувати на перспективу оснащення надалі і інших лав такими механізованими комплексами.

Лава офіційно введена в експлуатацію державною комісією 21 серпня. Для ефективної роботи комплексу виконується сервісне супровід в режимі 24/7 кваліфікованими фахівцями Corum Repair. Воно включають в себе щоденне присутність технічних фахівців Corum в шахті і їх участь в обслуговуванні кріплення, а також цілодобову консультаційну підтримку.

Від сервісного обслуговування в значній мірі залежить економічна ефективність використання обладнання, – каже Олександр Мірошниченко, директор Corum Repair. – Тривалі простої техніки чреваті зривом планів з видобутку, і, як наслідок, – фінансовими втратами для клієнта.

Нагадаємо, тендер на поставку 200 секцій кріплення для шахтоуправління «Покровське» було виграно в кінці минулого року. Головними аргументами на користь Corum Group стало кращу пропозицію по продукту, що задовольняє клієнта термін гарантії та сервісного обслуговування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають