9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

«Корум Дружківський машинобудівний завод» виготовив електровоз для казахської шахти

«Корум Дружківський машинобудівний завод» виготовив електровоз АМ8Д для підприємства «Казхром».

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Знамя индустрии“.

Техніка буде працювати в лаві з видобутку хромової руди. Електровоз був виготовлений у відповідності з усіма вимогами клієнта: в машині на 10% вище кабіна, ніж у інших моделей, і потужніший електродвигун.

Є й інші переваги: ​​дах кабіни оснащена загартованим склом, встановлені електронна система управління світлом та звуковою сигналізацією і пристрій для блокування транспорту в разі відсутності машиніста на робочому місці. Всі ці особливості забезпечують безпечну роботу техніки в шахті. При цьому, як відзначають конструктори, електровоз зберіг простоту і надійність конструкції механічних частин.

Це – перша поставка подібного обладнання в Казахстан за три роки і заділ для майбутньої співпраці, – каже директор «Корум Дружківський машинобудівний завод» Тетяна Калугіна. – На казахських шахтах, в тому числі і з видобутку хрому, є потреба в подібних електровозах. Тому у нас в планах – зробити подібні поставки регулярними.

Як відзначають фахівці Corum, поставка техніки в Казахстан стала можлива завдяки модернізації електровозів, що призвело їх у відповідність з технічним регламентом Митного Союзу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають