9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

«Корум Дружківський машинобудівний завод» розширив лінійку продукції

Як повідомляє у Facebook “Зроблено в Україні” на «Корум Дружківський машинобудівний завод» приступили до виготовлення та збирання першого прохідницького комбайна КПД.

Вже до середини 2018 року вироблено і відвантажено 4 машини для шахт ДТЕК Павлоградвугілля.

Власне виробництво прохідницьких комбайнів КПД- це перехід від виготовлення вузлів до випуску машини цілком, вважає директор «Корум Дружківський машинобудівний завод» Тетяна Калугіна.

«Самостійне виробництво і збірка прохідницьких комбайнів ККД – принципово новий етап у розвитку заводу. Металоконструкції для них виробляються нами з 2013 року, а зараз ми підійшли до повного виготовлення та збирання машини, отримавши відповідний дозвіл. Тепер з упевненістю можна сказати, що Дружківський машзавод – флагман машинобудівної галузі у виробництві основних видів гірничодобувного обладнання », – коментує Тетяна Калугіна.

Крім багаторічного досвіду у виготовленні комплектуючих для ККД, Дружківська машинобудівники мають успішну практику ремонтів даної техніки. Останній проект відрізнявся особливою складністю: капітальний ремонт прохідницького комбайна, виготовленого раніше на Горлівському машинобудівному заводі, з доведенням всіх параметрів вузлів комбайна до номінальних заводських розмірів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають