9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

«Корум Дружківський машинобудівний завод» нарощує обсяги виробництва

blankЗавантаження підприємства на березень становить 125%, на квітень – 123%

Дві партії шківів виготовили на заводі для Гремячінск ГЗК, ЄвроХім-ВолгаКалій. Раніше дружковчане відвантажили на адресу ЄвроХім-ВолгаКалій чотири шківа прохідницьких ШП-1120, які будуть задіяні в роботі при проходці вертикального клітьового стовбура.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Знамя индустрии

Нещодавно була виготовлена друга партія – 4 шківа копрових ШК-2,3, які вже доставлені замовникові в максимальній монтажної готовності. Шківи копрові є частиною прохідницького копрового комплексу Гремячінск ГЗК і будуть задіяні в переоснащенні копра на постійний період експлуатації. Шківи ШК-2,3 будуть використані для навішування, а також зміни напрямних канатів підйомних посудин.

Шківи виготовлені за індивідуальним технічним завданням замовника і спроектовані відповідно до габаритів підшківного майданчики наявного копра.

Раніше ми писало що: “Корум ДрМЗ” відвантажив скіп

Особливістю конструкції є нестандартний діаметр навивальні частини шківа в 2300 мм. Оскільки сегменти обода виготовляються методом штампування, для забезпечення необхідного діаметра обода фахівці «Корум Дружківський машинобудівний завод» розробили індивідуальний штамп. Від впливу навколишнього середовища і абразивного зносу обладнання захищене датської високоякісної емаллю Hempathane HS, яка значно збільшить термін його експлуатації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають