9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 14 Червня, 2021

Корпорація “Богдан” встановлює надсучасне обладнання на власних підприємствах для збереження довкілля

 • На ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» дотримуються міжнародних та національних вимог щодо охорони довкілля та охорони праці: Луцький автозавод корпорації «Богдан» виробляє автобуси, тролейбуси та електробуси із застосуванням надсучасного обладнання, яке відповідає екологічним стандартам.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на корпорацію Богдан.

  “Луцький автоскладальний завод – одне із найбільших підприємств в Україні з виробництва сучасного громадського транспорту. Водночас одне із головних завдань підприємства – турбота про майбутнє. Про це свідчить, зокрема і те, що корпорація «Богдан» інвестувала понад 150 млн доларів США в будівництво нових цехів і закупівлю обладнання, яке відповідає сучасним екологічним стандартам”, – розказали у прес-службі компанії.

  У корпорації розповіли, що сучасні лазерні верстати допомагають зменшити кількість відходів виробництва, а під час їхньої роботи здійснюється мінімальний вплив на забруднення атмосфери. Водночас зварювальне обладнання кузовного виробництва обладнане централізованими фільтрувальними устаткуваннями на кожному робочому місці, а в фарбувальних камерах встановлені сучасні фільтри для очищення повітря від фарбувального аерозолю, після чого в атмосферу потрапляє очищене повітря.

  Крім того, працівники ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» постійно беруть участь в різних громадських заходах, спрямованих на поліпшення стану довкілля Луцька. На самому підприємстві працівники власноруч озеленюють газони, саджають квіти та облаштовують благоустрій території та виробничих приміщень. У рамках участі в загальноміських толоках вони здійснюють прибирання територій міських парків, очищення прибережної зони міських річок тощо.

  Підприємство отримало подяку від Луцької міської ради за роботу у збереженні і відновленні довкілля, активну участь в загальноміських природоохоронних заходах і акціях.

  Компанія планує залучити кошти для ще більш сучасного устаткування, яке сприятиме збереженню довкілля для майбутніх поколінь.

  Щодо продукції, яка відповідає сучасним екологічним стандартам, «Богдан» від 2014 року випускає повністю електричний автобус «А70100». Він вже зарекомендував себе на ринку ЄС та курсує дорогами Польщі. Також «Богдан Моторс» виготовив для данської компанії Banke Electromotive першу електричну вантажівку для муніципального використання, а французькому виробнику екологічного транспорту Bluebus передав 12-метрові кузови для електробусів. У корпорації усвідомлюють, що саме за екологічно безпечним транспортом – майбутнє автомобілебудування.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Черкасах та Запоріжжі розпочався сезон пасажирської річкової навігації

  У Черкасах та Запоріжжі стартував сезон туристичної навігації внутрішніми водними шляхами України.Про це...

  “Іскра” розробляє нову багатофункціональну РЛС “Мангуст” (фото)

  КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує працювати над новітньою багатофункціональною РЛС "Мангуст" (або 1Л300).

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З порту Ізмаїл баржами по Дунаю відправили партію самоскидів БелАЗ до Сербії (фото)

  Державне підприємство "Ізмаїльський морський торговельний порт" здійснило перевантаження на баржі трьох кар'єрних самоскидів марки БелАЗ, які відправляться в Сербію по річці Дунай.

  У Дніпрі запустили найдовший штучний струмок в Україні (фото)

  Одна з найбільш відомих пішохідних вулиць Дніпра, яка має назву Катеринославський бульвар II, вже стала новою візитною карткою міста. Одним зі знакових...

  У Івано-Франківську виконали капремонт автодрезини на замовлення порту «Південний» (фото)

  Івано-Франківський локомотиворемонтний завод виконав капітальний ремонт автодрезини для ДП "Морський торговельний порт Южний". Ремонт тривав протягом чотирьох місяців.Передає Національний...

  Зараз читають

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.

  Розробку нового позашляховика для української армії продовжать п’ять приватних компаній

  Дослідно-конструкторські роботи за темою легкового автомобіля підвищеної прохідності для Збройних сил України погодилися продовжити п’ять приватних компаній.

  “Укрзалізниця” оприлюднила дані про кількість проданих у поїздах напоїв з початку року

  В "Укрзалізниці" повідомили, що з початку 2021 року пасажири поїздів далекого прямування випили понад 1,1 мільйона одиниць...

  Як «Електронмаш» виготовляє нові трамваї для Львова (фото)

  На заводі «Електронмаш» розпочали виробництво десяти трамваїв для Львова. Вони будуть більш екологічними та матимуть кращий дизайн.