9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

Корпорація “Богдан” та ТОВ «Спецтехноекспо» домовилися про спільне виробництво спецтехніки

 • Корпорація «Богдан» стала виробничим партнером ТОВ «Спецтехноекспо», що є хабом з реалізації проектів з виготовлення спецтехніки для українського та у перспективі – закордонного ринків.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Bogdan Motors.

  «Спецтехноекспо» консолідує можливості з пошуку нових замовлень і ринків, а також виробничих партнерів для створення спеціальної техніки для пожежників, аграріїв, будівельників тощо.

  «Спецтехноекспо» зосередиться на задоволенні потреб внутрішнього та експортного ринків у техніці спеціального призначення. Об’єднання виробничих та інтелектуальних можливостей дозволить оперативно та в повному обсязі задовольняти потреби в спецтехніці з боку споживачів у державному і приватному секторах.

  «Богдан» як один із виробничих партнерів компанії надаватиме свій інтелектуальний потенціал та технологічні можливості для реалізації спільних проектів. До них також приєднуватимуться інші підприємства машинобудівної галузі.

  Наразі «Спецтехноекспо» реалізує проект з виробництва пожежної автодрабини. Його виробничими партнерами стали два потужні автозбиральні підприємства  – Автоскладальний завод №2 ПАТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс» і ТОВ ПК Пожмашина. Вони вирішили об’єднати свої виробничі та технологічні можливості у відповідь на високий попит на пожежну спецтехніку в нашій країні, більшість якої не оновлювалась десятиріччями. До проекту також долучився «Київський республіканський автоцентр», потужна інтелектуальна експертиза та багаторічний досвід якого дозволили впровадити технологічні інновації для швидкого та якісного виробництва спецтехніки за світовими стандартами.

  Нагадаємо, НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» та Корпорація «Богдан» співпрацюватимуть у розробці нового транспорту. Відповідну угоду сторони уклали 20 квітня 2018 року. Разом з науковцями національний автовиробник планує проводити науково-дослідні роботи, освоювати сучасні українські та іноземні технології та впроваджувати їх у виробництво, а також залучати іноземні та вітчизняні інвестиції у розвиток машинобудування в Україні.


  Про допомогу проекту

  АвторBogdan Motors

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Інтерпайп” заплатив півтора мільярда гривень податків з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в I півріччі 2021 року перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,49 мільярда гривень...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До кінця року завершать держвипробування винищувача МіГ-29МУ2

  Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.Дана інформація озвучена директором Львівського державного авіаційного ремонтного...

  У Довговолі на Рівненщині збудують вітроелектростанцію та завод з виробництва водню

  На Володимиреччині біля села Довговоля (Рівненська область) планують будувати потужні вітрові енергетичні установки. Майбутній вітропарк «Володимирець» складатиметься з 12 інноваційних вітротурбін по...

  Підприємства “Укрзалізниці” капітально відремонтували партію пасажирських вагонів (фото)

  АТ "Укрзалізниця" завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Монтаж секцій вантового мосту у Запоріжжі завершать до кінця місяця (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники приступили до монтажу четвертої секції вантового мосту від пілона в сторону острова Хортиця.

  Порт Чорноморськ зайняв перше місце серед портів України за перевалкою зернових

  Морський порт Чорноморськ у першому півріччі 2021 року перевалив 5,3 мільйона тонн зернових вантажів, що є рекордним показником в порівнянні з усіма...

  До кінця року ВМС України сформують дивізіон катерів Island з американським озброєнням

  До кінця року, в рамках матеріально-технічної допомоги від США, Україні буде передано три катери типу Island, що дозволить сформувати дивізіон з 5...

  Зараз читають

  “АрселорМіттал Кривий Ріг” вперше відправив з Миколаєва судно з рекордною партією металопродукції

  Металургійний комбінат "АрселорМіттал Кривий Ріг" вперше відправив морським транспортом з Миколаєва рекордну партію металопродукції.

  Сили спеціальних операцій оснастять новими бронежилетами українського виробництва

  Військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ отримають бронежилети нового зразка. Відповідні вимоги до цієї амуніції вже розроблені в...

  У Миколаєві розробили новий проєкт десантного катера

  Миколаївське державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» (ДПЦК) розробило і представило проєкт нового десантного катера «Пелікан».

  Пошуково-рятувальна служба відновить власний плавучий причал

  Морська пошуково-рятувальна служба відновить плавучий причал для власних суден.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.