Корпорація “Богдан” виграла тендер Житомирської ОДА на поставку 28 шкільних автобусів

2199
 • ТОВ “Бас Мотор”, структурний підрозділ корпорації “Богдан”, виграло тендер на постачання Управлінню освіти і науки Житомирської облдержадміністрації (ОДА) 28 спеціалізованих автобусів для перевезення школярів, запропонувавши автобуси за 54,05 млн грн при очікуваній сумі закупівлі 54, 6 млн грн.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу корпорації.

  Термін поставки автобусів буде визначено контрактом, але корпорація «Богдан» готова почати їх відвантаження вже в червні.

  Замовнику будуть поставлені автобуси «Богдан» моделі А224.12. Шкільний автобус «Богдан А22412» – це сучасний вітчизняний шкільний автобус, який відповідає екологічному стандарту Euro 5. Автобус «Богдан А22412», з кількістю місць для сидіння 29 або 31 (в залежності від виконання), обладнано відповідно до всіх вимог, які висуваються до шкільного транспорту в Україні, в тому числі ДСТУ 7013. Всі сидіння в автобусі обладнані пасами безпеки, підголовниками та підлокітниками, а також спеціальними кошиками для шкільних портфелів. Автобуси пофарбовані у жовтий колір із написами «Шкільний автобус» з боків, на них встановлені розпізнавальні знаки «Діти».

  Корпорація “Богдан” – найбільший український виробник тролейбусів і автобусів, створена в лютому 2005 року з метою реалізації масштабних інвестпроектів, спрямованих на створення в Україні потужностей з виробництва транспортних засобів усіх типів. Корпорація в рамках виконання інвестиційної програми побудувала автомобільні заводи в Черкасах потужністю 120-150 тисяч легкових автомобілів, а у Луцьку потужністю 6 тисяч автобусів і тролейбусів на рік інвестувавши понад 450 млн доларів США.


  Про допомогу проекту

  1 коментар

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here