9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Лютого, 2023

Корпорація «Еталон» відновила роботу на Чернігівщині та готує нові моделі автобусів

Підприємства корпорації «Еталон» на Чернігівщині, які постраждали під час бойових дій, вже повернулися до роботи та анонсували нові моделі автобусів.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на autoconsulting.com.ua.

Повідомляється, що заводи корпорації на Чернігівщині постраждали на 50-70%. Окупанти випустили по ним 250 артилерійських снарядів та 3 ракети. Було зруйновано будівлі, корпуси та лабораторія. Фактично було втрачено гальванічний цех. Ушкоджень зазнали всі будівлі заводу, були відсутні електро-, водо- та газопостачання. Загальна сума збитків оцінювалася у 30 млн доларів.

blank
Руйнування на одному з підприємств корпорації «Еталон»

У квітні компанія приступила до відновлення та протягом осені та літа розбиралися завали та лагодили обладнання. І вже у грудні вдалося відновити робочий процес. Ще не всюди змогли відновити стіни та дах, але до роботи вже повернулося 500 чоловік.

Також є гарні новини щодо розробок від «Еталону». Так, науково-дослідний інститут автомобілебудування, який входить до складу корпорації, розробив перспективні моделі автобусів.

Першою новинкою є міський автобус A08621 довжиною 9,3 м на 72 місця. Ззаду розташований двигун Ashok Leyland потужністю 123 кВт.

blank
Міський автобус від Еталон A08621. Фото: autoconsulting.com.ua

Наступною йде туристична модель А11123 на 44 місця, довжиною 10,7 м та багажним відсіком на 6,5 м куб. Також запланована міжміська модель А08317-31 для перевезень осіб з обмеженою мобільністю.

blank
Туристичний автобус А11123. Фото: autoconsulting.com.ua

Також у 2023 році «Еталон» планує представити свій перший електробус А08611 з довжиною у 9 м метрів та запасом ходу 200 км. Модель розрахована на міські перевезення та має місткість у 54 пасажири.

blank
Електробус А08611. Фото: autoconsulting.com.ua

Також показаои рестайлінг передньої маски автобусів серії А081 від Чернігівського автозаводу.

blank
Рестайлінг автобусів серії А081. Фото: autoconsulting.com.ua

Запуск цих розробок у виробництво очікується у 2023 році на Чернігівщині. Стверджується, що компанія навіть не розглядає варіантів релокації.

Керівники підприємств стверджують, що все що їм необхідно – замовлення від держави та іноземних партнерів. А з рештою «Еталон» справиться сам.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають