9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Корпорація “Еталон” представила перший трамвай власного виробництва (фото)

Корпорація “Еталон” побудувала перший зразок трамвая власної розробки ТР 3100 на базі капітально відремонтованого чеського трамвая Татра Т3 – з заміною кузова на новий і на базі колісних візків Татра. У 2021 році компанія планує вивести свій трамвай на ринок.

Про це 23 грудня на пресконференції в Києві розповів генеральний директор Чернігівського автозаводу Андрій Савченко. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Перший зразок вже випущений, він має переваги перед конкурентами, може пропонуватися в кількох варіантах. З урахуванням того, що 14 українських міст мають трамвайні лінії, а зношеність рухомого складу понад 90%, сподіваємося, що проєкт буде вдалим. На початку 2021 року проведемо остаточні випробування, і вже ведемо переговори про покупку з трамвайними депо”, – сказав Савченко.

За інформацією в відеопрезентації трамвая, оприлюдненою на пресконференції, модель пропонується в трьох варіантах: з виготовленням нового кузова з сучасним оснащенням і капремонтом візків; з новим кузовом, оснащенням і придбанням нових візків; з виготовленням тільки кузова з різним ступенем оснащеності.

Трамвай довжиною 15,8 метра повною масою 32 тонни, має ділянку низької підлоги (посередині салону) з можливістю заїзду для інвалідних колясок. Тяговий привід — компанії “Інформбізнес” (Молдова) з можливістю відключення одного з візків.

Привід забезпечує функції “антиюз”, рекуперації та електродинамічного гальмування, і в порівнянні з класичним приводом Татра Т3, дозволяє економити до 40% електроенергії.

Вагон має четверо дверей. Передбачена функція відкривання дверей при повній зупинці трамвая пасажирами з зовнішньої та з внутрішньої сторін, що, зокрема, мінімізує втрати обігріву салону. У базовій комплектації передбачено кондиціонування водійського місця.

blank

Ціну трамвая Андрій Савченко не озвучив, але зазначив, що покупка подібного вагона обійдеться в три рази дешевше, ніж нового.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають