9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Корпорація “Еталон” планує запустити виробництво електробусів

Корпорація “Еталон” веде переговори з потенційними партнерами щодо організації виробництва у Чернігові електробусів.

Про це під час пресконференції у Києві повідомив президент корпорації “Еталон” Володимир Бутко, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AUTO-Consulting.

“Ми вже провели низку переговорів з китайськими компаніями, які є лідерами у галузі виробництва електробусів. Ми бачимо можливу співпрацю в організації спільного випуску електробусів на потужностях Чернігівського автозаводу. Ми могли б випускати кузов такого електробуса, а начинку для нього постачати китайські партнери.” – зазначив Володимир Бутко.

Крім того, корпорація “Еталон” має намір активно розвивати напрямок електротранспорту у 2022 році. В її активі є дві моделі тролейбусів з автономним ходом Т121 на 5 та 20 км. І з цими моделями “Еталон” планує брати участь у тендерах на постачання нової техніки для українських міст.

blank

Також “Еталон” запропонує у 2022 році містам та свій власний трамвай Еталон ТР3100, випробування якого успішно завершилися минулого року. Загальна потреба українських міст у нових трамвайних вагонах оцінюється у 1300 одиниць.

Останні новини:

Зараз читають