9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Корпорація “Богдан” відправила вже двадцять тролейбусів до Харкова

10 жовтня 2019 року з Луцька до ХКМ «Тролейбусне депо № 2» відправився ювілейний 20-ий тролейбус «Богдан Т70117». ДП «Автоскладальний завод № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» продовжує працювати над виготовленням нових тролейбусів для Харкова.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу корпорації “Богдан”.

Наразі харків’яни та гості міста вже мають змогу користуватися новими транспортними засобами, які почали надходити партіями в місто від початку липня, і відчути переваги комфортного перевезення, адже тролейбуси обладнані двома кондиціонерами: по одному в салоні та кабіні водія. Крім того, в салоні є WI-FI та USB-роз’єми. Для водіїв управління тролейбусом теж стало безпечнішим і комфортнішим: тепер вони можуть за допомогою міні-монітора побачити, що відбувається в салоні, де встановлені чотири відеокамери. Наявність автономного ходу дозволяє не зупиняти рух тролейбуса, якщо на певних ділянках дороги з різних причин відсутня контактна мережа.

Повністю виконати замовлення на постачання 57-ми тролейбусів Т70117 ДП «Автоскладальний завод № 1» планує до кінця поточного року.

Останні новини:

Зараз читають