9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Корпорація “Богдан” потіснила багаторічного монополіста Škoda та вийшла на чеський ринок міського транспорту

Корпорація “Богдан” в консорціумі з чеською компанією Tram For Envi поставить шість тролейбусів з автономним ходом для транспортної компанії чеського міста Їглава за підсумками тендера, в якому консорціум був визнаний переможцем майже рік тому.

Про це повідомляється на сторінці корпорації в Facebook, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Українському виробникові вперше вдалося вийти на ринок Чехії з новими тролейбусами. Підписання контракту випливає з даних в реєстрі договорів. Контракт був підписаний майже через рік після того, як транспортна компанія “Їглава” оголосила асоціацію переможцем. Купівля фінансуватиметься на рахунок європейської субсидії”, – цитує “Богдан” чеське видання Zdopravy.cz.

Згідно з контрактом, тролейбуси Bogdan T70120 повинні бути адаптовані до вимог чеського ринку, зокрема електрообладнання до них повинно бути поставлено чеською компанією Cegelec. Термін постачання тролейбусів складає 14 місяців.

Нагадаємо, що в травні 2020 року тендерну пропозицію корпорації “Богдан” в консорціумі з чеською компанією Tram For Envi було визнано кращою в торгах на постачання шести тролейбусів з автономним ходом для транспортної компанії міста Їглава. Чесько-український консорціум запропонував тролейбуси за 71,4 млн чеських крон (близько 2,64 млн євро) або 11,9 млн крон за один тролейбус (440,3 тис. євро) при орієнтовній сумі закупівлі 82,74 млн крон (3, 06 млн євро). Водночас компанія Skoda Electric, яка брала участь в тендері, запропонувала ціну 82,17 млн ​​крон (3,04 млн євро) або 13,695 млн крон за тролейбус.

Пізніше результати тендеру, як повідомили в Федерації роботодавців України, були скасовані. Однак, за даними чеських ЗМІ, тендер скасований не був, а проводилося вивчення всіх обставин місцевим управлінням з захисту конкуренції.

“Порівняно невелике замовлення – це прорив, який повинен принести транспортним компаніям значне зменшення ціни при закупівлі тролейбусів. До цього протягом багатьох років тільки Škoda Electric вигравала контракти на постачання тролейбусів. Прихід українського виробника, а тепер і компанії SOR Libchava, почав приводити до значного зниження цін, як показав недавній конкурс в Брно”, – прокоментували постачання тролейбусів до Чехії в корпорації “Богдан”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають