9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 20 Лютого, 2024

Компанія “Татра-Юг” за час війни виготовила для Києва сім трамваїв

Компанія “Татра-Юг”, виробничі потужності якої знаходяться в Дніпрі, продовжує виконувати контракт по постачанню трамваїв для Києва.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Після початку повномасштабної війни рф проти України, компанія відправила до столиці 7 низькопідлогових трамваїв серії К1Т306.

Про роботу компанії розповіло її керівництво на виставці InnoTrans-2022, що цими днями проходить в Берліні. Таким чином, Київ отримав вже 10 трамваїв “Татра-Юг” типу К1Т.

Фото: КМДА

“У нас є діючий контракт з Києвом, який ми виконуємо достроково – вже 10 вагонів відвантажено. В умовах війни ми відвантажили 7 одиниць”, – сказала Інесса Кедівара, заступниця директора ТОВ “Татра-Юг”.

Вона уточнила, що зараз підприємство працює в режимі економії, але намагається виконувати діючі контракти. Також в компанії очікують на підписання нового договору.

“Ми виграли тендер (ще до війни) в Одесі по проєкту “Міський громадський транспорт”, що фінансується ЄІБ. І по цьому тендеру ми очікуємо підписання контракту найближчим часом”, – проінформувала заступниця директора компанії, додавши, що мова йде про 13 низькопідлогових трамваїв.

Останні новини:

Зараз читають