9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Червня, 2022

Компанія «Полтаввагон» запустить виробництво залізничних цистерн

Компанія «Полтаввагон» має намір у 2022 році запустити виробництво вагонів-цистерн на потужностях колишнього заводу «Полтавахіммаш».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

У січні завершився аукціон із продажу групи будівель «Полтавахіммаш». Основою лоту був адміністративно-побутовий корпус площею 35,6 тис. кв. Решту потужностей становила насосна станція, цехи переробки відходів, кінцевої здачі залізничних цистерн та іншого.

Переможцем у торгах стало ТОВ «Полтаввагон», яке запропонувало за нерухомість 29,7 млн грн.

До цього на початку 2020 року головний виробничий корпус заводу площею 56,5 тис. м кв. придбала група компаній “ТАС” за 34 млн грн. Наприкінці 2021 і на початку 2022 року на аукціон виставили корпуси заводу, що залишилися.

Про «Полтаввагон»

«Полтаввагон» – українське виробниче підприємство, яке веде свою діяльність у сфері виробництва продукції для газодобувної, нафтовидобувної, нафтохімічної та іншої промисловості. В цей час виконується процедура постановки на виробництво вагонобудівної продукції.

Бенефіціаром цього товариства є Сергій Тігіпко, який володіє групою компаній “ТАС”.

У бізнес-план Сергія Тігіпка входить викуп усіх потужностей «Полтавхіммашу» та запуск виробництва залізничних цистерн. Залишилося викупити адміністративний корпус площею 8,3 тис. м кв. та нежитлові будівлі площею 39,6 тис. м кв.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають