9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Компанія «Лемтранс» придбала за договором фінансового лізингу 172 нових піввагона українського виробництва

Залізничний оператор “Лемтранс” придбав у ТОВ “ОТП Лізинг” за договором фінансового лізингу 172 нових піввагона українського виробництва.

Загальна сума угоди перевищила 150 млн гривень, повідомили в “Лемтранс”. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Ми розглядаємо різні можливості залучення рухомого складу на ринку, – прокоментував гендиректор” Лемтранс “Володимир Мезенцев. – Нам імпонує, що” ОТП Лізинг “прагне вибудовувати відносини з клієнтами на правах рівноправного партнерства і на взаємовигідних умовах. Залучення такого надійного партнера, як компанія “ОТП Лізинг, – істотний внесок в реалізацію стратегії нашої компанії “.

Як повідомила перший заступник гендиректора “ОТП Лізинг” Яніна Пономарьова, угода з “Лемтранс” є першою в рамках перезапуску програми фінансування рухомого складу.

Крім піввагонів, програма включає фінансування зерновозів, що дуже актуально на сьогоднішній день, – сказала вона.

ТОВ “Лемтранс” – найбільший приватний оператор залізничного рухомого складу України. Основними напрямками діяльності компанії є: організація перевезень власним рухомим складом, надання транспортно-експедиторських послуг, інформаційний супровід руху вантажів, а також ремонт рухомого складу. 100% статутного капіталу компанії “Лемтранс” належить СКМ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають