9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

Фото: «Київавтодор» отримав спецтехніку від АвтоКрАЗу

Прес-служба АвтоКрАЗу повідомила, про передачу “Київавтодору”  повнопривідних автомобів КрАЗ-6322.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Спецтехніка була поставлена, згідно умов виграного автозаводом тендеру.

blank
КрАЗ-6322 для “Укравтодор” Фото: АвтоКраз

Поставлені до столиці вантажівки КрАЗ-6322 мають стандартну комплектацію: 4-тактний дизельний двигун Євро-5 потужністю 375 к.с., однодискове сухе зчеплення та дводіапазонну дев’ятиступеневу механічну коробку передач. У комплекті передбачено додаткове устаткування – триметровий снігоочисний поворотний відвал зі змінним кутом роботи.

blank
КрАЗ-6322 для “Укравтодор” Фото: АвтоКраз

Спецтехніка буде задіяна не лише для розчищення доріг узимку, а й у якості евакуаторів іншої техніки під час хуртовин та ожеледі. Технічні характеристики даної моделі, а також висока прохідність в різних екстремально-кліматичних умовах та бездоріжжі дозволять у повній мірі задіяти вантажівку.

blank
КрАЗ-6322 для “Укравтодор” Фото: АвтоКраз

Слід зазначити, що це перша за останні років з десять поставка українського виробника – заводу «КрАЗ», своєї продукції «Київавтодору». Підприємство розраховує на подальший розвиток партнерських відносин із даним контрагентом. Тим більше, що головні спеціалісти «Київавтодору» відзначають надзвичайну актуальність нової техніки КрАЗ, бо в автопарку КрАЗи ще радянських часів і вже давно вичерпали свій ресурс.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають