9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

Київ закуповує 7 трамваїв за 301 мільйон гривень

травня в Києві оголошено тендер на закупівлю семи низькопольних трамваїв по 43 мільйони гривень – загальна вартість контракту очікується в 301 мільйон.

Київське комунальне підприємство “Кіевпассатранс” 5 травня в системі Prozorro оголосило тендер на закупівлю семи повністю низькопольних вагонів довжиною понад 30 метрів, про що повідомляє “Пасажирський Транспорт“.

На цю закупівлю передбачається витратити 301 мільйон гривень або по 43 мільйони за один трамвай.

Відповідно до тендерної документації, вагони повинні мати 100% площі низької підлоги в салоні, від трьох до п’яти секцій з вузлами зчленування, не менше 60 сидячих місць для пасажирів, систему клімат-контролю, місця для інвалідних колясок і пандуси для їх в’їзду. Також потрібна система автономного ходу на малій швидкості від акумуляторів на відстань не менше 1 кілометра, навігаційна GPS-система, електронні маршрутні табло і аудіо-автоінформатори.

У Києві є три п’ятисекційний трамвая “Електрон”, цілком задовольняють цим вимогам. Вони поставлені за контрактом ще 2015 року на сім вагонів, який до цих пір не виконано до кінця.

Таким чином, можна припустити, що даний тендер є можливістю для  заводу “Електрон” поставити до Києва  свої вагони з урахуванням зміни ціни на них – в тій кількості, яке дозволяють виробничі потужності заводу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають