9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Харківський підшипниковий завод виходить на ринок Туреччини

У 2018 році частка експорту Харківського підшипникового заводу (ХАРП) склала 65%. У цьому році підприємство має намір збільшити цей показник до 70%. 2019 рік ХАРП планує почати з виходу на ринок Туреччини.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroPravda.

Першими кроками для цього стане дебютна участь ХАРП в міжнародній сільськогосподарській виставці «AGROEXPO», яка відбудеться 7-10 лютого в місті Ізмір.

«Туреччина – перспективний для нас ринок з великим обсягом сільгосптехніки. Надійна і якісна підшипникова продукція HARP, орієнтована на сільськогосподарське машинобудування, буде мати там високий попит», – говорить директор департаменту продажів підшипникової продукції Віталій Бугров і додає, що тракторний ринок Туреччини вважається четвертим за величиною у світі.

На одній з кращих аграрних подій в Європі ХАРП продемонструє надійну подшипникову продукцію для ефективної й безвідмовної експлуатації сільгоспмашин.

На «AGROEXPO» відвідувачі зможуть ознайомитися з лінійкою ступенчитих підшипникових вузлів HARP AGRO UNIT, серією підшипників UC (аналоги YAR), ES (YET), EX (YEL) і лінійкою корпусних вузлів на базі даних підшипників. Крім цього, на стенді ХАРП будуть представлені підшипники HARP AGRO з новими системами ущільнень підвищеної герметичності X-SHIELD, які додатково забезпечують захист в найскладніших умовах експлуатації.

Підшипники і вузли HARP AGRO зі збільшеним міжремонтним інтервалом орієнтовані як на сільгосптехніку вітчизняного, так і світового виробництва, і знаходять своє застосування в грунтообробній техніці, тракторах, прес-підбирачах, жатках, збиральних комбайнах та іншої техніки. Крім цього, підприємство виготовляє продукцію за кресленнями під замовлення. Тому що ХАРП володіє сучасним верстатним парком, а також до складу підприємства входить потужний в країні інженерним центр – Українське конструкторсько-технологічне бюро підшипникової промисловості (ТОВ «УКТБПП»). Це головна конструкторська організація в підшипниковій індустрії України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають