9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

КБ Південне хоче “поглинути” Південмаш

blankУ КБ “Південне” стверджують, що Південмаш тримається на плаву тільки завдяки їм 

Про це йдеться у повідомлені прес-служби КБ “Південне”, передає Depo.Дніпро.

“За умов системного недофінансування космічної галузі із бюджету, відсутності державного замовлення та необхідного рівня завантаження підприємств галузі, ДП “КБ “Південне” було змушене фактично взяти на себе роль головного й керуючого підприємства, яке об’єднує й координує роботу 120 суміжних підприємств та організацій в рамках виконання іноземних замовлень, що були залучені підприємством із світового ринку та дозволяють ДП “КБ “Південне” виступати чи не єдиним джерелом фінансування для багатьох підприємств кооперації”, – йдеться у повідомлені.

За інформацією КБ “Південне”, Південмаш не має підрозділу, що системно займається маркетингом й просуванням власної продукції на ринок. Практично всі ключові іноземні замовлення, що виконуються Південмашем, були залучені із світового ринку зусиллями ДП “КБ “Південне”.

“Навіть Рада директорів, що була створена ДП “КБ “Південне” спільно з ДП ВО ПМЗ у 2015 році за ініціативи ДП “КБ “Південне” з метою пошуку ефективних шляхів вирішення найкритичніших проблем заводу, не дивлячись на перші позитивні результати її роботи, припинила свою діяльність внаслідок втрати в 2016 році інтересу до її роботи з боку ДП ВО ПМЗ”, – йдеться у повідомлені.

Конструкторське бюро пропонує створити об’єднання двох підприємств шляхом підпорядкування Південмашу КБ “Південне”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають