9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 15 Квітня, 2021

Карпатські вагонобудівники за рік випустили 1000 вагонів

 • Дослідно-механічний завод «Карпати» в Новому Роздолі в цьому році наростив виробництво і виготовив 1000 залізничних вагонів.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на traffic.od.ua.

  У Новому Роздолі на Львівщині 28 грудня 2018 урочисто відзначили завершення виробництва тисячного в цьому році залізничного вагона. Випуск залізничних вагонів освоїв «Дослідно-механічний завод «Карпати». Зараз це одне з провідних підприємств Львівської області на якому працює понад 700 осіб. Щодоби завод виготовляє в середньому по 6 вагонів.

  Основними напрямки виробництва на заводі є вагонобудування для залізниць, а також ремонт вагонів; виготовлення контейнерів та цистерн, а також виробництво автогідропідіймачів.

  На сьогодні завод «Карпати» з Нового Роздолу освоїв виробництво п’яти видів залізничних вагонів: чотиривісних піввагонів моделі 12-9745, вагонів-зерновозів (хоперів) моделей 19-6869 і 19-9951, вагонів-цементовозів 19-9967, а також вагонів-хоперів для котунів 19-9982. Підприємство виробляє також всі види заводського ремонту різних вагонів, в тому числі – модернізацію хоперів-мінераловозів.

  Цього року завод «Карпати» першим в Україні запустив виробництво вагонів-зерновозів об’ємом 120 кубометрів. Крім того тут виробляють різні цистерни для перевезення бітуму та інших хімічних речовин і розчинів.

  Завдяки тому, що підприємство нарощує обсяги виробництва, на підприємстві шукають нові кадри. Останнім часом практично щодня на підприємство приймають по 5 – 7 нових робочих.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДСНС поновила відновлення цивільних об’єктів на Донеччині

  В районі Операції об'єднаних сил підрозділи ДСНС України залучаються до відновлення цивільної інфраструктури.Передає Національний...

  “Нова Пошта” відкрила автоматизований сортувальний термінал в Черкасах

  У Черкасах на повну потужність запрацював новий термінал "Нової пошти", загальні інвестиції в будівництво якого склали 33,2 мільйона гривень.

  Запоріжжя закуповує ще три кузови для модернізації трамваїв

  В Запоріжжі оголошено тендер на закупівлю ще трьох частково низькопідлогових кузовів трамвайних вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AllTransUA.

  Установи Національної академії наук України представили свої розробки для сільського господарства та харчового забезпечення

  Установи Національної академії наук України в рамках участі у загальнонаціональних та міжнародних виставкових заходах представили власні розробки та напрацювання для сільського господарства...

  Морський порт Чорноморськ в березні перевалив понад два мільйони тонн вантажів

  Морський порт Чорноморськ в березні 2021 року перевалив 2,15 мільйона тонн вантажів, що на 5,6% більше показників аналогічного періоду 2020 року.

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять, а до військових частин направлять...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  Метінвест купує найбільшого виробника коксівного вугілля в Україні

  Metinvest B.V. придбала додатковий пакет акцій найбільшого в Україні виробника коксівного вугілля, тим самим збільшивши ефективну частку...

  “Укрзалізниця” з початку року прискорила загальний оборот вантажних вагонів на 17,5%

  "Укрзалізниця" в першому кварталі 2021 року прискорила на 17,5% загальний оборот вантажних вагонів - середній час, що...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству...