9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Карпатські вагонобудівники за рік випустили 1000 вагонів

Дослідно-механічний завод «Карпати» в Новому Роздолі в цьому році наростив виробництво і виготовив 1000 залізничних вагонів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на traffic.od.ua.

У Новому Роздолі на Львівщині 28 грудня 2018 урочисто відзначили завершення виробництва тисячного в цьому році залізничного вагона. Випуск залізничних вагонів освоїв «Дослідно-механічний завод «Карпати». Зараз це одне з провідних підприємств Львівської області на якому працює понад 700 осіб. Щодоби завод виготовляє в середньому по 6 вагонів.

Основними напрямки виробництва на заводі є вагонобудування для залізниць, а також ремонт вагонів; виготовлення контейнерів та цистерн, а також виробництво автогідропідіймачів.

На сьогодні завод «Карпати» з Нового Роздолу освоїв виробництво п’яти видів залізничних вагонів: чотиривісних піввагонів моделі 12-9745, вагонів-зерновозів (хоперів) моделей 19-6869 і 19-9951, вагонів-цементовозів 19-9967, а також вагонів-хоперів для котунів 19-9982. Підприємство виробляє також всі види заводського ремонту різних вагонів, в тому числі – модернізацію хоперів-мінераловозів.

Цього року завод «Карпати» першим в Україні запустив виробництво вагонів-зерновозів об’ємом 120 кубометрів. Крім того тут виробляють різні цистерни для перевезення бітуму та інших хімічних речовин і розчинів.

Завдяки тому, що підприємство нарощує обсяги виробництва, на підприємстві шукають нові кадри. Останнім часом практично щодня на підприємство приймають по 5 – 7 нових робочих.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають