9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод нарощує потужності та розширює штат

Серед найбільших партнерів  – Донецька, Львівська, Одеська залізниця, також мають чимало замовлень з Білорусі. Найпоширеніші замовлення, які виконує Локомотиворемонтний – ремонт колісних пар. Про це йдеться на сайті міського голови martsinkiv.if.ua

Як розповів головний інженер ЛРЗ Віктор Павлюк, у порівнянні з 2017 роком наростили виробництво вдвічі. Позаминулого року ще не виконували ремонту дрезин, не було такого обсягу ремонту колісних пар, двигунів. Відділ маркетингу спрацював швидко та якісно і забезпечив завод новими замовленнями. Серед найбільших партнерів зараз – Донецька залізниця, Львівська залізниця, Одеська залізниця, також мають чимало замовлень з Білорусі. Найпоширеніші замовлення – ремонт колісних пар. Пан Михайло зазначив, що зараз це дуже «ходова» послуга і до того ж прибуткова. В місяць з тими потужностями, які є нині, можуть відремонтувати 90-100 колісних пар. Вартість такого ремонту – 250-300 тис. грн, левова частина – нові запчастини.

blank

За словами голови профспілки ЛРЗ Михайла Остап’юка, кваліфікованих кадрів мало, тому намагаються втримати старих працівників та підготувати нових.

Середня зарплата – 8 тис. грн. В окремих цехах – до 12-13 тис. грн, а деякі висококваліфіковані працівники заробляють 15 тисяч – залежно від складності завдання,  рівня підготовки, стажу та виробітку. Для працівників, які доїжджають, завод забезпечує безкоштовний проїзд.

Останні новини:

Зараз читають