9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Інвестор модернізує та відновлює виробництво на Дрогобицькому долотному заводі (фото)

Долотний завод у Дрогобичі довго працював з мінімальними виробничими потужностями. Втім, нещодавно у нього з’явилися новий інвестор, який модернізує і запускає нове виробництво.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання “VGORODE“.

Першочергово нове керівництво заводу погасило половину заборгованості, яка була накопичена впродовж минулих років, на суму 7,5 мільйонів гривень. Також інвестори завантажили виробництво комплектуючими на 3-6 місяців вперед, повідомили у Дрогобицькій міській раді.

blank
Дрогобицький долотний завод Фото: Дрогобицька міськрада

Також на заводі замінять обладнання на сучасне, модернізують приміщення в цілях енергоефективності та зниження собівартості витрат на виробництво продукції.

«Зараз ми маємо справу з серйозними та відповідальними інвесторами, які готові глобально розвивати підприємство. Розвиток індустрії, інвестиції в новітні технології – важливі, як ніколи раніше. Достатньо подивитись, що вони встигли зробити за короткий термін перебування тут. Сподіваємось завод запрацює на нових потужностях. Впевнений, що співпраця між підприємством і містом відбуватиметься на належному рівні», — сказав мер Дрогобича Тарас Кучма.

blank
Дрогобицький долотний завод Фото: Дрогобицька міськрада
blank
Дрогобицький долотний завод Фото: Дрогобицька міськрада

Нові інвестори заводу також залучають до роботи місцеві підприємства.

blank
Дрогобицький долотний завод Фото: Дрогобицька міськрада

Довідка

Дрогобицький долотний завод — одне з найбільших в Україні підприємств з виробництва устаткування для нафтогазової та гірничорудної промисловостей, єдиний в Україні виробник бурових доліт. Дрогобицький долотний завод також виробляє бурові долота та бурові замки. 80% продукції відвантажується на експорт, зокрема для Африки, Азії, Північної Америки, Латинської Америки тощо. 

Останні новини:

Зараз читають