9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

“Інтерпайп” відвантажив партію колісних пар до Іспанії

“Інтерпайп” розробив колісні пари для використання на вантажних вагонах на залізницях Іспанії та Португалії. Запропоноване технологічне рішення навіть може стати новим стандартом для Іспанії та Португалії, оскільки зараз на вантажних вагонах цього регіону використовуються колісні пари застарілої конструкції. Першу партію колісних пар ULT SP для іспанського ринку вже було відвантажено замовнику.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Нові колісні пари пройшли випробування та сертифікацію в європейських випробувальних центрах і відповідних органах. Продукція була розроблена спеціально для іберійської колії 1668 мм, яка використовується залізницями Іспанії, Португалії та частково Франції. Іберійська колія ширше за європейську та українську тому вимагає особливої ​​конструкції.

Крім модифікації самого колеса, фахівцями дивізіону залізничної продукції “Інтерпайп” також було спроєктовано конструкцію осі для іспанської колії – SP G.

У цьому році стояло завдання вийти на новий ринок – Іспанії. Якщо у Франції, Німеччині, Австрії та інших європейських країнах ми конкуруємо з європейськими виробниками, то іспанський ринок в силу використання іберійської колії раніше був для нас недоступний, – прокоментував директор дивізіону залізничної продукції “Інтерпайп” Олександр Гарькавий.

Нагадаємо, що у листопаді компанія вперше уклала прямий контракт на постачання залізничних коліс одному з найбільших операторів магістральної залізниці Казахстану. В рамках підписаної угоди “Інтерпайп” поставив 6 тисяч коліс у поточному році, та поставить ще 20 тисяч у наступному.

Останні новини:

Зараз читають