9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Інтерпайп освоїв виробництво труб великого діаметра для машинобудування

Кінцевий споживач української металопродукції вже виготовив із труб гідроциліндри з привареними денцями для застосування як гідравлічні стояки секцій механізованих кріплень.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Металлургпром.

Українська промислова компанія «Інтерпайп» відкрила для себе новий сегмент ринку, розширивши продуктовий портфель машинобудівних труб. У жовтні дніпровський майданчик заводу «Інтерпайп Ніко Тьюб» завершив відвантаження першої партії товстостінних труб діаметром 465 мм об’ємом близько 280 тонн для виробництва гідроциліндрів, що застосовуються у гірничошахтному устаткуванні.

Освоєння та постачання таких унікальних труб виконувалося на замовлення одного з основних дистриб’юторів машинобудівних труб на ринку Європи, польського BOMI, з яким «Інтерпайп» співпрацює вже близько 20 років. Кінцевий споживач поставленої продукції вже виготовив із труб гідроциліндри з привареними денцями для застосування як гідравлічні стояки секцій механізованих кріплень.

«Інтерпайп прагне постійно розширювати свій продуктовий портфель. Нині попит на безшовні труби великого діаметра для гідравліки зростає, до того ж виробників такої продукції у світі обмежена кількість. Тому ми націлені увійти до цієї перспективної ніші, що дозволить нам залучити нових клієнтів», – заявив заступник генерального директора компанії Денис Морозов.

За підсумками 2020 року «Інтерпайп» скоротив випуск сталевих труб на 20,9% порівняно з 2019 роком – до 464 тис. тонн. Продаж трубної продукції склав 469,9 тис. тонн, що на 21% менше показника попереднього року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають