9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 14 Червня, 2021

“Інтерпайп” розпочав постачати залізничні колеса до Мавританії

 • Український виробник залізничної продукції “Інтерпайп” продовжує нарощувати свою присутність на експортних ринках. Відтепер українці постачатимуть локомотивні колеса до Мавританії.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Українські новини.

  Компанія “Інтерпайп” уклала з Державними залізницями Мавританії (Société Nationale Industrielle et Minière) 3-річний контракт на постачання локомотивних коліс діаметром 1 076 мм за стандартом AAR.

  SNIM є єдиним власником залізничної інфраструктури протяжністю 704 кілометри в цій західноафриканській країні. Вона займається великими вантажними перевезеннями, у першу чергу залізних руд, що видобуваються в Мавританії.

  Зазначається, залізнична лінія країни з’єднує місто Зуерат, центр залізорудної промисловості країни, з портовим містом Нуадібу, при цьому довжина одного поїзда, що складається із близько 200 вагонів, може досягати 2,5 км, тому на чолі потягу зазвичай використовують від двох до чотирьох локомотивів.

  “Локомотивні колеса – технічно складний продукт для країн Північної Африки. Їх показники зносостійкості мають бути на високому рівні в умовах піщаних пустель. При цьому потяги в Мавританії – одні з найдовших і найважчих у світі. Наша стратегія – продовжувати збільшувати частку експортних поставок залізничної продукції”, – сказав директор дивізіону залізничної продукції “Інтерпайп” Олександр Гарькавий.

  Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Завод “Інтерпайп Сталь” освоїв випуск 19 нових марок сталі для залізничної продукції.

  Крім того, наразі підприємство будує цех з виробництва колісних пар, продукція якого ескортуватиметься до США та ЄС


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Черкасах та Запоріжжі розпочався сезон пасажирської річкової навігації

  У Черкасах та Запоріжжі стартував сезон туристичної навігації внутрішніми водними шляхами України.Про це...

  “Іскра” розробляє нову багатофункціональну РЛС “Мангуст” (фото)

  КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує працювати над новітньою багатофункціональною РЛС "Мангуст" (або 1Л300).

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З порту Ізмаїл баржами по Дунаю відправили партію самоскидів БелАЗ до Сербії (фото)

  Державне підприємство "Ізмаїльський морський торговельний порт" здійснило перевантаження на баржі трьох кар'єрних самоскидів марки БелАЗ, які відправляться в Сербію по річці Дунай.

  У Дніпрі запустили найдовший штучний струмок в Україні (фото)

  Одна з найбільш відомих пішохідних вулиць Дніпра, яка має назву Катеринославський бульвар II, вже стала новою візитною карткою міста. Одним зі знакових...

  У Івано-Франківську виконали капремонт автодрезини на замовлення порту «Південний» (фото)

  Івано-Франківський локомотиворемонтний завод виконав капітальний ремонт автодрезини для ДП "Морський торговельний порт Южний". Ремонт тривав протягом чотирьох місяців.Передає Національний...

  Зараз читають

  Харківський авіаційний завод розвиватиме власне конструкторське бюро

  Генеральний директор ХДАВП Олександр Кривоконь на зустрічі з колективом Харківського університету ХАІ представив своє бачення з приводу...

  Як «Електронмаш» виготовляє нові трамваї для Львова (фото)

  На заводі «Електронмаш» розпочали виробництво десяти трамваїв для Львова. Вони будуть більш екологічними та матимуть кращий дизайн.

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий...

  Завершено один з етапів вогневих випробувань колісної САУ “Богдана” (відео)

  Дослідний зразок колісної САУ 2С22 "Богдана" пройшов один з етапів заводських випробувань на полігоні Широкий Лан.