9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

“Інтерпайп” розпочав постачати залізничні колеса до Мавританії

Український виробник залізничної продукції “Інтерпайп” продовжує нарощувати свою присутність на експортних ринках. Відтепер українці постачатимуть локомотивні колеса до Мавританії.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Українські новини.

Компанія “Інтерпайп” уклала з Державними залізницями Мавританії (Société Nationale Industrielle et Minière) 3-річний контракт на постачання локомотивних коліс діаметром 1 076 мм за стандартом AAR.

SNIM є єдиним власником залізничної інфраструктури протяжністю 704 кілометри в цій західноафриканській країні. Вона займається великими вантажними перевезеннями, у першу чергу залізних руд, що видобуваються в Мавританії.

Зазначається, залізнична лінія країни з’єднує місто Зуерат, центр залізорудної промисловості країни, з портовим містом Нуадібу, при цьому довжина одного поїзда, що складається із близько 200 вагонів, може досягати 2,5 км, тому на чолі потягу зазвичай використовують від двох до чотирьох локомотивів.

“Локомотивні колеса – технічно складний продукт для країн Північної Африки. Їх показники зносостійкості мають бути на високому рівні в умовах піщаних пустель. При цьому потяги в Мавританії – одні з найдовших і найважчих у світі. Наша стратегія – продовжувати збільшувати частку експортних поставок залізничної продукції”, – сказав директор дивізіону залізничної продукції “Інтерпайп” Олександр Гарькавий.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Завод “Інтерпайп Сталь” освоїв випуск 19 нових марок сталі для залізничної продукції.

Крім того, наразі підприємство будує цех з виробництва колісних пар, продукція якого ескортуватиметься до США та ЄС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають