9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

“Інтерпайп” наростив сплату податків і зборів наполовину

 • Міжнародна вертикально інтегрована трубно-колісна компанія (ТКК) “Інтерпайп” у 2019 році збільшила сплату податків і зборів до бюджетів усіх рівнів та позабюджетних фондів на 50% в порівнянні з 2018 роком – до 3,25 млрд грн.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на finance.ua.

  Як повідомляється в прес-релізі компанії в середу, обсяг відрахувань до державного бюджету склав близько 2,167 млрд грн (зростання на 62%), до місцевих бюджетів – близько 625 млн грн (+38%). Ще близько 462 млн грн (+21%) компанія перерахувала в якості ЄСВ.

  Як зазначає директор з фінансів та економіки “Інтерпайпу” Денис Морозов, кожна тонна виробленої компанією продукції у 2019 році принесла бюджету України 3805 грн.

  “Виробництво продукції з високою доданою вартістю забезпечує приплив валюти від експорту і робочі місця в нашій країні”, – підкреслив Морозов, слова якого наводяться в прес-релізі.

  Як повідомлялося, ТКК “Інтерпайп” у 2019 році скоротила виплавку сталі на 4,2% в порівнянні з попереднім роком – до 854,5 тис. тонн, в тому числі в грудні вироблено 57,1 тис. тонн. За підсумками року випуск труб знизився на 13,3% – до 587 тис. тонн (в грудні – 32,1 тис. тонн), але зросло виробництво залізничної продукції – на 11%, до 207,7 тис. тонн (19,6 тис. тонн).

  Компанія в 2019 році наростила продажі круглої сталевої заготовки на 22,8% – до 23,7 тис. тонн (в грудні – 0,7 тис. тонн), залізничної продукції – на 7%, до 202,1 тис. тонн (18,2 тис. тонн), але скоротила реалізацію труб на 10,6% – до 597,1 тис. тонн (53,3 тис. тонн). Труби в основному реалізовувалися в Україні (25%), Європі (24%) і на американському континенті (24%). Залізнична продукція – в СНД (45%), Європі (26%) і Україні (22%).

  “Інтерпайп” – українська промислова компанія, виробник безшовних труб і залізничних коліс. Продукція компанії постачається більш ніж у 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2019 р. “Інтерпайп” реалізував 823 тис. тонн готової продукції, в тому числі – 202 тис. тонн залізничної продукції. Продажі залізничних продуктів здійснюються під брендом KLW.

  В “Інтерпайп” працюють 12 тис. співробітників. У 2018 році компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 2,17 млрд грн.

  У структурі компанії п’ять промислових активів: “Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)”, “Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)”, “Інтерпайп Ніко-Тьюб”, “Дніпропетровський Втормет” і електросталеплавильний комплекс “Дніпросталь” під брендом “Інтерпайп Сталь”.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

  ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка О. Г. Івченка", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", почало працювати над модернізацією унікальних...

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже у найближчій перспективі та проведе...

  Зараз читають

  Міжнародні Авіалінії України перевезли 736 тисяч пасажирів з початку року

  Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" в період з січня по травень 2021 року перевезла 735 898 пасажирів, що...

  У Харкові опрацьовують встановлення бойового модуля «Парус» на БМП

  У Харкові, на одному з підприємств військово-промислового комплексу, опрацьовують встановлення бойового модуля «Парус» на бойову машину піхоти.

  До складу Військово-морських сил України зараховано роз’їзний катер

  До складу Військово-морських сил ЗС України зараховано рейдовий роз’їзний катер проєкту 1398Б «Аист».Передає Національний...

  Італійська компанія додатково закупила 10 українських двигунів для ракети-носія Vega

  КБ "Південне" спільно з ДП "Південмаш" та італійська компанія AVIO S.p.A досягли домовленості про додаткове постачання 10...