9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

Hyundai може налагодити виробництво електрокарів в Україні

Міністерство інфраструктури України запросило корейську сторону розглянути можливості розміщення потужностей компанії Hyundai в Україні.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

Зустріч відбулася у зв’язку із завершенням дипломатичної місії посла Республіки Корея Лі Янг-Гу в Україні.

«Ми розглядаємо компанію Hyundai як потенційного партнера для виробництва електрокарів в Україні. Лінійка електрокарів Hyundai є дуже цікавою і конкурентною, ринок в Україні і в Європі розвивається стрімко, тому цей напрямок співпраці є вкрай перспективним», – кажуть у Міністерстві.

Як зазначається, пасажирські потяги Hyundai вже добре зарекомендували себе в Україні, і це є хорошим підґрунтям для подальших переговорів Укрзалізниці із компанією щодо розширення співробітництва.

Посол Лі Янг-Гу, зі свого боку, висловив побажання компанії Hyundai взяти участь у тендері ЄБРР на будівництво Харківського метрополітену. Майже всі власники нерухомості в зоні будівництва метро в Харкові дали офіційну згоду на викуп.Ч

ЄБРР разом з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) фінансують інвестиційний проект обсягом EUR160 млн на розширення Харківського метрополітену. Гроші виділено на будівництво станцій “Державінська” та “Одеська”, Олексіївського електродепо, а також на закупівлю 85 вагонів рухомого складу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають