9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

ХТЗ виконав план виробництва на перше півріччя 2017

У першому півріччі 2017 ПАТ “Харківський тракторний завод” (ХТЗ) виконав план з виробництва тракторів, повідомив власник і президент групи компаній DCH, що володіє підприємством, Олександр Ярославський.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Близько 500 штук випущено, – сказав О.Ярославський журналістам в п’ятницю в Харкові.

Він зазначив, що після тривалого простою, ХТЗ втратив ринки збуту і тепер працює над їх відновленням.

Відвойовувати назад. За рік всі ринки були втрачені, всі 100%. Україна зайняла імпортні аналоги, – сказав О.Ярославський.

Разом з тим він висловив надію, що підприємству вдасться виконати план виробництва за рік.

Постараємося. Що обіцяли, то і зробимо, – сказав О.Ярославський.

Як повідомлялося, ПАТ “Харківський тракторний завод” на початку лютого 2017 року відновив роботу після 10-місячного простою.

За період з лютого по квітень завод випустив 302 трактора.

За інформацією прес-служби ХТЗ, основними споживачами продукції підприємства стали аграрії України та країн СНД.

Як повідомлялося з посиланням на власника і президента групи компаній DCH Олександра Ярославського (власник ХТЗ), завод має намір випускати щомісячно 150 тракторів. При цьому 30% продукції планується поставляти на внутрішній ринок, решта – в Казахстан, Узбекистан, Азербайджан, Іран.

Раніше група DCH підприємства відкрила для ХТЗ кредитну лінію на суму 400 млн грн.

Стабільне фінансування дозволило керівництву заводу в стислі терміни закупити необхідні комплектуючі, повністю закрити заборгованість по заробітній платі, провести підготовчі роботи і відновити виробничий процес, – відзначають в прес-службі підприємства.

ХТЗ, заснований в 1930 році, в даний час випускає десятки моделей тракторів і спецтехніки, призначених для робіт в сільському і комунальному господарствах, будівництві. Основний товарний асортимент ХТЗ представлений малими тракторами потужністю 35 к.с., а також великими колісними і гусеничними тракторами потужністю 150-280 к.с.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають