9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

ХМЗ почав випуск власного екскаватора-навантажувача (фото)

На ринок України вийшов новий екскаватор-навантажувач ЕП-5,2 виробництва Херсонського машинобудівного заводу.

Машина збирається на шасі «Беларус 92П» і комплектується двигуном Д-245.5 потужністю 89 л.с. У конструкції машини широко використовуються імпортні комплектуючі. Наприклад, 8-секційний розподільник – Brivini (Італія), насос – мультиплікатор HK CBD1F5 33 F37 Z20 (Італія).

За словами виробника, все гідроциліндри виробляються на європейських заводах з використанням 5 компонентних ущільнень по суворим стандартам якості Євросоюзу.

На ЕП-5,2 стандартно виконана гідроразводка під додаткове навісне обладнання: гідромолот, гідробур, вибротрамбовка і т.д.

Машина призначена для механізації вантажно-розвантажувальних і землерийно-транспортних робіт на грунтах I … IV категорій в умовах обмеженого простору.

У сільському господарстві екскаватор-навантажувач може використовуватися для переміщення і складування сіна, колод, риття траншей і невеликих котлованів, для транспортування на невеликі відстані вантажів в ковші, а працюючи в бульдозерному режимі – використовується для переміщення і розрівнювання землі.

Нагадаємо, власні екскаватори-навантажувачі виготовляють і інші виробники в Україні. Наприклад, на ПАТ «Ельворті» створили екскаватор-навантажувач Elex. В його основі – також білоруське шасі, а двигун – Д-245.5S2. Вартість машини посилання – 1 450 000 грн. з ПДВ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають