9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Херсонський завод «Судмаш» знову виставили на приватизацію за 67 млн грн

Фонд державного майна вкотре оголосив приватизацію 100% акцій ПАТ «Херсонський завод «Судмаш».

Про це передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на GMK center.

Засноване у 1998 році на базі машинобудівного підрозділу Херсонського суднобудівного об’єднання підприємство хочуть продати за 67,235 млн грн. Торги заплановані на 14 січня 2021 року.

Наразі основна номенклатура продукції заводу «Судмаш» складається з техніки для комунальних підприємств та пожежно-рятувальних частин. Значна частина приміщень заводу не використовується. Підприємство має податкову заборгованість та борги перед контрагентами, Пенсійним фондом та працівниками.

«Водночас підприємство має потужний інвестиційний потенціал. У розпорядженні «Судмашу» знаходяться 11 об’єктів нерухомості загальною площею майже 33 тис. кв. м та земельну ділянку площею 6,52 га», – зазначають у ФДМ.

Завод освоїв нові види продукції, серед яких автопідйомники різної модифікації та призначення має замовлення на цю техніку. У рамках збереження профільної діяльності підприємство також продовжує виготовлення зразків суднових пристроїв, кнехтів, суднових водогазонепроникних дверей тощо.

Завод постійно працює над освоєнням нових технологій металообробки, зменшенням енергоспоживання, бере участь у державних програмах імпортозаміщення.

За умовами продажу завод повинен, зокрема, зберегти основні види діяльності протягом одного року, стільки ж часу не можна звільняти людей. Протягом шести місяців новий власник буде зобов’язаний погасити борги із зарплати та податків.

ФДМУ вже виставляв 100% акцій ПАТ «Херсонський завод «Судмаш» на торги у квітні, червні та липні 2021 року. Але тоді на його приватизацію не знайшлося охочих. Умови продажу та вартість об’єкта на новому аукціоні залишаться тими самими.

Завод «Судмаш» є одним із 17 об’єктів, переданих Фонду держмайна концерном «Укроборонпром» для подальшої прозорої приватизації. Йдеться про активи, які не потрібні державі для виконання функцій безпеки, перебувають у занедбаному стані та потребують інвестицій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають