9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

Херсон придбав 16 автобусів у корпорації «Еталон»

Влада Херсона вирішили поповнити комунальний автопарк 16 новими автобусами середнього класу – 5 червня 2019 року Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Херсонської міської ради оголосило тендер із закупівлі автобусів з очікуваною вартістю закупівлі в 35 мільйонів 588 тисяч 160 гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пасажирський транспорт.

Таким чином, один автобус середнього класу влади Херсона оцінили у 2 мільйони 224 тисячі 260 гривень. Інформація про це розміщена в системі державних закупівель “Прозорро».

Згідно з тендерними умовами, Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Херсонської міської ради замовляє автобуси середнього класу. Довжина кузова автобуса – 8 – 9,5 метрів. Транспортні засоби повинні вміщувати до 60 пасажирів. Кількість пасажирських сидінь в салоні — не менше 18, а також одне місце для пасажира в інвалідному візку. Автобус повинен мати дизельний двигун об’ємом від 4,8 до 6 літрів, цей двигун повинен відповідати екологічному стандарту «Євро-5». Коробка передач — або п’ятиступінчаста механіка, або чотирьохступінчаста автоматична. Автобус повинен бути з заводу обладнаний інформаційною системою з зовнішніми та внутрішніми маршрутовказувачем, а також аудіоінформатором. Також автобус повинен бути забезпечений автоматичною і ручною системою пожежогасіння в моторному відсіку і в відсіку передпускові підігрівачі. Також разом з автобусами повинен бути поставлений повний комплект документації по експлуатації, технічному обслуговуванню і ремонту. Постачальник автобусів повинен проводити їх гарантійне обслуговування протягом двох років або 100 тисяч кілометрів пробігу. Крім того, Постачальник повинен провести навчання персоналу замовника прийомам експлуатації, технічного обслуговування і ремонту автобусів.

Заявки на участь в тендері на постачання автобусів подали три компанії: ТОВ «Торговий дім «Літан» з Дніпра відоме поставками тролейбусів «Дніпро» Т103 і Т203, які збирають на «Південмаші» на базі білоруських кузовів; ТОВ «Еталон-Лізинг», яке є частиною корпорації «Еталон» і реалізує автобуси, виготовлений на Чернігівському автозаводі й ТОВ «Трак-БАС», зареєстроване в Черкасах. Ця компанія займається ремонтом різних автобусів, а також є офіційним представником ПАТ «Черкаський автобус», яке виготовляє автобуси під брендом «Отаман». Таким чином, потенційні постачальники планували запропонувати Херсону автобуси МАЗ, «Еталон» і «Отаман». Однак компанію «Трак-БАС» до участі в електронному аукціоні не допустили. Скарга компанії в Антимонопольний комітет не дала результатів.

В електронному аукціоні, який почався в понеділок 9 вересня 2019 року о 15:13, взяли участь дві компанії ТОВ «Торговий дім «Літан» і ТОВ «Еталон-лізинг». Стартові ціни на 16 автобусів у цих постачальників склали 35 мільйонів 577 тисяч гривень та 35 мільйонів 536 тисяч гривень відповідно. В процесі електронного аукціону компанія ТОВ «Торговий дім «Літан» знизила ціну на автобуси до 35 мільйонів 399 тисяч 59 грн, а ТОВ «Еталон-лізинг» до 35 мільйонів 358 тисяч 58 гривень. Таким чином, переможцем тендеру стало ТОВ «Еталон-Лізинг», яка запропонувала нижчу ціну за 16 автобусів. Один автобус середнього класу обійдеться Херсону у 2 мільйони 209 тисяч 879 гривень.

Швидше за все, в Херсон будуть поставлятися автобуси моделі «Еталон» А08128. Цей автобус має довжину кузова 9,44 метра, він пристосований для перевезення пасажирів з інвалідністю. Місткість автобуса — до 70 пасажирів, кількість сидінь в салоні – 24. Автобус оснащений дизельним двигуном екологічного стандарту «Євро-5» «Ashok Leyland H6E5SD123» потужністю 123 кВт. Коробка передач — механічна п’ятиступінчаста GB 5S-OD. Вхід в автобус — через двоє двостулкових дверей з пневмоприводом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають