9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Херсон планує закупівлю тролейбусів на 10 мільйонів євро

На чергову сесію Херсонської міської ради, яка відбудеться 30 листопада, зареєстровано проект рішення “Про укладання угоди про підготовку кредитного фінансування для покращення інфраструктури громадського транспорту міста Херсона шляхом оновлення пасажирського рухомого складу міського комунального підприємства «Херсонелектротранс».

Проектом рішення зокрема передбачено:

1.1. Мета запозичення – фінансування закупівлі нових тролейбусів та супутнього ремонтного та діагностичного обладнання, ремонту та модернізації депо, тягових підстанцій, розширення тролейбусної контактної мережі.

1.2. Форма здійснення запозичення – укладення кредитного договору з міжнародною фінансовою організацією.

1.3. Вид запозичення – зовнішній кредит.

1.4. Розмір та валюта запозичення – до 10 000 000,00 євро (десять мільйонів євро 00 євроцентів).

1.5. Строки погашення – до 12 років, включно з дворічною відстрочкою погашення основної суми; задля уникнення сумнівів: для процентних платежів жодного пільгового періоду не передбачається.

1.6. Розміри процентної ставки: Транш Європейського Банку Реконструкції та Розвитку: маржа 5-7.0% річних понад шестимісячну ставку EURIBOR з можливістю коригування (підняття та зниження) в залежності від кредитного рейтингу Міста від визнаного міжнародного рейтингового агентства, якщо такий рейтинг буде отримано. Початкова маржа та умови її коригування в бік збільшення та в бік зменшення будуть визначені після передінвестиційної перевірки Проекту і залежатимуть від оцінки Банком загального ризику за Проектом та від ринкової кон’юнктури у відповідний час.

1.7. Разовий комісійний збір – 1.2%, від сукупної основної суми Кредиту. Сума Комісії за оцінку, одержана Банком згідно з п. 4 цієї Угоди, вираховується з суми Разової комісії, яку Підприємство має сплатити Банку відповідно до кредитного договору.

1.8. Погашення кредиту здійснюється рівними платежами, відповідно до умов кредитного договору, починаючи після завершення періоду відстрочки.

1.9. Сплата відсотків по кредиту здійснюється рівними платежами, відповідно до умов кредитного договору, починаючи з першої погодженої дати платежу, що припадає після надання першого траншу кредиту (період відстрочки не застосовується до платежів зі сплати відсотків).

1.10. Розмір основної суми боргу за запозиченням – до 10000000,00 євро (десять мільйонів євро 00 євроцентів), які надходитимуть згідно до умов контракту з постачальником.

1.11. Комісія за резервування: 0,6% річних, типова комісія за резервування, що нараховуватиметься на неосвоєну частину кредиту.

1.12. Гарантія: гарантія Міста у відповідності до чинного законодавства України.

1.13. Грантове співфінансування: Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, Місто та міське комунальне підприємство «Херсонелектротранс» планують звернутися по гарантоване співфінансування технічної співпраці для проекту до зацікавлених двосторонніх та багатосторонніх донорів.».

2. Після укладення угоди з метою відповідного погодження з Міністерством фінансів України в установленому порядку, першому заступнику міського голови Херсонської міської ради Козакову І.В. дозволити вчиняти всі необхідні правочини та здійснювати всі передбачені чинним законодавством України дії, пов’язані із залученням місцевого запозичення, шляхом отримання кредиту від ЄБРР, з правом подавати та одержувати необхідні заяви, довідки та інші документи, підписувати документи, правочини, а також вчиняти всі інші дії, пов’язані із підготовкою угоди про здійснення запозичення.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають