9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Чернігівський автозавод поставив в Херсон третю партію автобусів (фото)

Парк комунальних автобусів Херсона в цьому році повинен поповнитися 16 новими автобусами середнього класу, які виготовлені на Чернігівському автозаводі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пасажирський транспорт.

Дані автобуси придбало Управління транспорту, дорожньої інфраструктури і зв’язку Херсонської міської ради на відкритому тендері, який завершився в 9 вересня 2019 року електронним аукціоном, перемогу на якому здобув дилер корпорації «Еталон» – ТОВ «Торговий дім «Еталон-Авто». Компанія оцінила постачання в Херсон 16 автобусів середнього класу «Еталон» А08128 в 35 мільйонів 358 тисяч 58 гривень. Під час підписання договору, постачальник пішов на поступки Херсону і погодився поставити автобуси за 34,56 млн грн. Таким чином, один автобус обійшовся місту у 2,16 млн грн. Договір на постачання автобусів був підписаний 2 жовтня 2019 року.

Постачання автобусів «Еталон» А08128 в Херсон проводиться партіями по 3 автобуси. Перша партія прибула 31 жовтня 2019 року, про що повідомили в прес-службі Херсонської міськради. Ці автобуси мають довжину 9,5 метра, вміщають до 68 пасажирів. Вони обладнані системою ABS, а також автоматичною системою пожежогасіння. В салон ведуть двоє широких двухстворчастих дверей. На майданчику задніх дверей обладнано місце для перевезення людей з інвалідністю, які пересуваються в кріслі-колясці, задні двері обладнані відкидним пандусом.

Друга партія з трьох автобусів «Еталон» А08128 прибула до Херсона 8 листопада, а третя – 20 листопада. Поставку всіх 16 автобусів постачальник повинен завершити до кінця поточного року.

Нові автобуси Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Херсонської міської ради мають передати комунальному перевізнику КП «Херсонкомунтранссервіс». Поки що проводяться процедури прийому-передачі нових автобусів і їх державна реєстрація.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають