9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Харківський виробник зрошувальних систем працює над відновленням виробництва

Команда Variant Irrigation працює над відновленням виробничих процесів й надалі постачатиме сільгоспвиробникам зрошувальне обладнання для отримання стабільних, передбачуваних врожаїв.

Про це повідомила пресслужба компанії, передає Національний Промисловий Портал.

Як зазначили у пресслужбі підприємства, всі виробничі потужності були зосереджені в місті Харків, який вже 2 місяці знаходиться в зоні активних бойових дій.

«З першого дня війни Харків знаходиться під нескінченими артобстрілами, ми мали зупинити виробництва, щоб врятувати людей та зорієнтуватися в ситуації. За цей час ми брали активну участь в наданні гуманітарної допомоги. Так, вдалося доставити та роздати 800 т харчів та кілька вагонів одягу, товарів першої необхідності та медикаментів. Наразі все керівництво в Україні, на зв’язку з нашими замовниками і зараз підбираємо кілька локацій в безпечних регіонах, щоб перемістити склад, обладнання та відновити виробництво», — розповів власник компанії Данііл Шуфані.

blank

В планах підприємства з червня запустити штатне виробництво зрошувальних систем, наразі вже приймаються замовлення.

«Використання зрошувальних систем — це надійний інструмент, який дозволить мінімізувати ризики та отримати стабільно високий врожай, до того ж термін окупності досить короткий, становить 2-3 сезони. Крім того, на нашому складі є в наявності комплектуючі, які ми невдовзі зможемо відвантажувати тим, хто вже використовує дощувальну техніку та потребує заміни витратних вузлів. Отже, ми вбачаємо перспективу цього напрямку і відновлюємо виробництво, щоб зробити свій внесок в нашу спільну перемогу», — підсумував Данііл Шуфані.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають