9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Харківський тракторний завод збільшив виробництво на 12%

Протягом 2019-го ХТЗ випустив 585 одиниць техніки, що на 12% більше за результат попереднього року. За цей же час обсяг реалізованої продукції становив 638 одиниць, або на 16% більше).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на офіційну facebook-сторінку підприємства.

Протягом зазначеного періоду виручка підприємства зросла на 22% і склала майже 800 млн. грн.
Основними покупцями українського трактора залишаються вітчизняні аграрії. Проте, підприємство продовжує освоювати ринки ближнього і далекого зарубіжжя. Експортерами машин виробництва ХТЗ є Болгарія, Молдова, Казахстан, Грузія, Литва, Румунія, Нова Зеландія і Сінгапур.

Підприємство оновлює свою техніко-технолоігчну базу та лінейку продукції. Новинкою 2019-го року стали оновлений трактор ХТЗ-150К-09.172.10 та ХТЗ-248К.20. На заводі здійснюють поступову реновацію цехів, закуповують та апробовіють нове сучасне обладнання. Так, нещодавно було встановлено нову лінію хіміко-термічної обробки металів компанії Ipsen (США, Німеччина), що значно підвищило якість термічної обробки деталей, а поточного року запущено в роботу нову ділянку механічної обробки деталей. Для цього було закуплено обладнання виробництва Японії та Німеччини.

Крім того успішно пройшла випробування роботизована 3D лазерна установка для точної обробки металу, яка дозволить замінити існуючі лінії по механічній обробці корпусних і рамних деталей, а нові стрічкопильні верстати дозволили заводу відмовитися від гарячої рубки металу.
Масштабна модернізація, заміна обладнання та оновлення технологій триватиме й надалі. Передбачається збільшення обсягів виробництва на 10% в порівнянні з 2019 роком, а виручки – на 20%.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають