9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

Харківський “Завод Фрунзе” виходить на британський ринок

Харківський завод з виробництва перфорованих металевих виробів виконав першу поставку продукції в Уельс

Харківський “Завод Фрунзе” виконав першу поставку продукції на британський ринок. 175 решіт було відвантажено на адресу компанії з Уельсу, яка займається деревообробкою та просуванням екологічних котлів. Продукція українського підприємства буде використовуватися британською фірмою для просушування деревини.

Про це передає ABCnews з посиланням на прес-службу заводу.

“Перша поставка на британський ринок – результат нашої активної участі в основних профільних міжнародних виставках. Завдяки цьому ми зараз дуже активно розширюємо географію збуту”, – зазначив голова правління ПАТ “Завод Фрунзе” Олександр Василенко.

Підприємство засноване в Харкові у 1885 році та є найбільший національним виробником перфорованих металевих виробів, систем огорожі. Також випускає сітки, елементи міського середовища (корзини для сміття, лавки), складські стелажі, захисні системи картерів двигунів для автомобілів, пелетні котли.

Підприємство оснащене найсучаснішим високопродуктивним обладнанням від провідних машинобудівних фірм світу та є єдиною в своєму сегменті компанією, що має розгалужену філіальну мережу в Україні (Київ, Дніпро, Вінниця, Львів, Запоріжжя, Одеса).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають