9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Харківський тракторний завод за лютий-квітень випустив 302 трактора

Харківський тракторний завод відновлює виробничий ритм після торішнього вимушеного 10-місячного простою. За лютий-квітень 2017 року з конвеєра зійшло 302 трактора моделей ХТЗ-150К, ХТЗ-240К, ХТЗ-17221 та ХТЗ-242К. Основними споживачами виробленої ХТЗ техніки стали аграрії України та країн СНД.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Як повідомлялося раніше, група DCH Олександра Ярославського (власника і інвестора розвитку підприємства) відкрила для ХТЗ кредитну лінію на суму 400 млн. грн. Завод відновив випуск тракторної техніки в лютому 2017 р. Стабільне фінансування дозволило керівництву заводу в стислі терміни закупити необхідні комплектуючі, повністю закрити заборгованість по заробітній платі, провести підготовчі роботи і відновити виробничий процес. Однією з перших зібраних в лютому 2017 р. машин рішенням колективу заводу було присвоєно ім’я одного з видатних начальників механообробного цеху №2 Сергія Браїлко, який віддав ХТЗ 43 роки свого життя.

Як відомо, Харківський тракторний завод веде свою історію з 1930 р., є одним з найбільших машинобудівних підприємств України. Завдяки багаторічній практиці поставок продукції на експорт, торгова марка «ХТЗ» входить в число найбільш відомих за кордоном українських брендів.

Стратегія ХТЗ на даний час орієнтована на відновлення ринкових позицій як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку. Власник та інвестор ХТЗ Олександр Ярославський силами групи DCH вже реалізував низку успішних проектів відродження промислових підприємств, а також вклав понад $ 1 млрд. в інвестиційні проекти в Харківському регіоні (включаючи $ 300 млн. на підготовку інфраструктури Харкова до Євро-2012: будівництво аеропорту, стадіону, першого в місті 5 * готелю і супутніх об’єктів).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають