9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Харківський тракторний завод у Давосі проводить переговори з потенційними інвесторами

ХТЗ веде переговори з американськими та китайськими інвесторами з метою розташування нових виробництв на території заводу

Про це повідомив власник групи DCH Олександр Ярославський, який перебуває на форумі у Давосі. Власник має намір створити індустріальний парк на базі території ХТЗ, яка займає 150 га, велика частина з якої не використовується.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна 

На ХТЗ працювало свого часу 45 тис. людей, і завод випускав 50 тис. тракторів, а нині працює 3 тис., і він випускає 1 тис. тракторів. Є вільні потужності для інших виробництв. Хочу залучити партнерів, — сказав він.

Крім того, підприємець нагадав, що придбав ХТЗ у квітні 2016 року у жалюгідному стані.

Завод рік стояв, втратив практично всі ринки збуту. Я хочу вдихнути нове життя в нього», — зазначив власник DCH.

У планах групи також розвиток рудника «Сухої Балки», який було придбано минулого року у Evraz. Бізнесмен відзначив перспективність цього підприємства і намір залучити співфінансування для реалізації на ньому нових проектів. За словами Ярославського, він обговорює таку можливість як з комерційними банками, так і з міжнародними фінансовими організаціями.

Я говорив, що вкладатиму в Україну і купуватиму українські підприємства, і щороку підтверджую це реальними угодами: ХТЗ, “Суха Балка”, страхова компанія ІНГО. Це великі проекти і потребують ретельної уваги. Є плани покупок і на 2018 рік», — заявив він

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають