9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

Харківський тракторний завод провів тягові випробування нових моделей тракторів

Харківський тракторний завод спільно з Харківським національним технічним університетом ім. П. Василенка, а також з Кременчуцьким колісним заводом провели тритижневі випробування тягових характеристик колісних тракторів з 240 і новим 250-сильним двигунами, нової системи здвоювання коліс, а також системи баластування тракторів. Крім того, тягові випробування було проведено і для експериментального трактора ХТЗ-280 з чотирма гусеницями замість коліс.

Повідомляє Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Визначено, що використання здвоєних коліс із застосуванням баластного вантажу дозволяє реалізувати максимальне тягове зусилля, яке здатний створити тракторний двигун потужністю 240-250 кс. При цьому створюється тиск на ґрунт менше, ніж у трактора з одинарними колесами без баластного вантажу. Це дозволяє максимально зберігати органічну частину ґрунту (його «імунну систему»). Збільшення тягового зусилля дозволить збільшити продуктивність трактора, використовуючи сучасні сільськогосподарські знаряддя. Це, в свою чергу, знижує питому витрату палива на одиницю оброблюваної площі за рахунок зведення буксування коліс до мінімуму.

На цьому наша робота не закінчується. На наступному етапі будуть проведені ресурсні випробування трактора до першого капітального ремонту, – підкреслив директор технічний заводу ХТЗ Віктор Пивовар.

Нагадаємо, що на виставці «АгроЕкспо-2017» Харківський тракторний завод представив оновлений трактор ХТЗ-243К.20, який отримав суттєве оновлення і показав високі результати під час демонстраційних показів при роботі з сільгоспзнаряддям вітчизняного та іноземного виробництва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають