Харківський підшипниковий завод виходить на нові ринки

5753
 • Харківський підшипниковий завод (ХАРП) вперше представляє свою продукцію на найбільшій світовій галузевій виставці в Шанхаї

  Компанія ХАРП продемонструє комплектуючі для аграрного сектора, автомобільної промисловості і загального машинобудування, інноваційні лінійки продукції для залізничного транспорту на виставці «China International Bearing Industry Exhibition 2018», яка відбудеться в Шанхаї у вересні 2018 року.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Agravery 

  Дана виставка стане новою платформою для просування харківських підшипників в Китаї і країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону, — впевнений віце-президент з маркетингу та продажу компанії Роман Гіршфельд.

  Участь у виставках подібного рівня відкриє нові ринки збуту, а значить збільшить експортний потенціал заводу і стимулює залучення інвестицій.

  Частка експорту на даний момент в загальному обсязі продажів складає близько 60%, Продукція ХАРП затребувана в Болгарії, Чехії, Польщі, Литві та Латвії. Активне зростання продажів спостерігається на азіатському ринку, зокрема, Єгипті, Пакистані, плануємо вихід на ринок Туреччини. На ринку СНД ми продовжуємо утримувати лідируючі позиції з постачання комплектуючих на найбільші конвеєра виробників сільськогосподарської, автомобільної, залізничної техніки,  –  уточнює Роман Гіршфельд.

  Харківський підшипниковий завод (ХАРП) є провідною компанією з виробництва підшипників і підшипникових вузлів для підприємств сільськогосподарського машинобудування, залізничної галузі, автомобільної промисловості, гірничо-металургійного комплексу і загального машинобудування. Продукція заводу поставляється більш ніж в 30 країн світу.

   


  Про допомогу проекту